Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szegeden csinálnak valamiféle...

Szegeden csinálnak valamiféle keringési vizsgálatot?

Figyelt kérdés

Kb fél évente egyszer előjön ez a dolog, nincs előjele, semmivel nem tudtam összefüggásbe hozni..tarkótájéki fejfájással kezdődik, látásvesztéssel jár, és zsibbadok ilyenkor. voltam vele a fejfájás ambulancián, azt mondta az orvos migrén..elmentem mri-re is, negatív lett.

a zsibbadás miatt aggódom, elég sűrűn zsibbadnak el a végtagjaim, és mikor elő jön ez a "migrén" mindig csak a bal vagy jobb oldalam zsibbad le, de teljesen, annyira szabályosan hogy a nyelvem is csak azon az oldalon amelyik épp zsibbad. keringési problémára gondoltam, tudtok orvost, vagy klinikát, akárkit aki tudna ezzel foglalkozni? vagy aki már túl van ezen, saját tapasztalatra is kíváncsi lennék. köszi előre is.



2016. aug. 3. 22:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!