Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hová vagy kihez fordulhatok,...

Hová vagy kihez fordulhatok, ha egy szakrendelésen nem végzik el azt a vizsgálatot amit a szakorvos a beutalón kér?

Figyelt kérdés
2016. márc. 18. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem írnál picit több infót? Ebből semmi nem derül ki.
2016. márc. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj vissza ahhoz a szakorvoshoz, aki küldött, és meséld el neki a történetet. Majd ő eldönti mit kell tenni.
2016. márc. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Sajnos a szakorvoshoz jelenleg nem tudok visszamenni, mert még két hétig lesz nem lesz. A házi orvosom annyit mondott, Ő nem tud ebben a dologban nyilatkozni.

Nos röviden a lényeg az, hogy kaptam egy beutalót a szakorvostól mr és angiográfia vizsgálatra ez egy beutalón szerepelt. Elmentem, megcsinálták az mr majd közölték vele, hogy az angiográfiát most nem nem fogják megcsinálni. Kérdeztem miért, erre annyi választ kaptam, hogy a hölgy aki végezte a vizsgálatot annyit mondott úgy döntött nem ad be kontrasztanyagot. Ja és leletér menjek vissza majd egy hét múlva. Holott a szakorvosi beutalómon még direkt az is rajta volt, hogy leletközlés a vizsgálati napon.

Pont a vizsgálat angiográfiás része lett volna a lényeg, mert már 2 hónapja erre várok.

Így teljesen tanácstalan vagyok.

2016. márc. 18. 13:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Két dolog miatt történhetett ez:

- indokolatlannak ítélte

- kockázatosnak ítélte

2016. márc. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!