Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha diák vagyok mennyibe kerül...

Ha diák vagyok mennyibe kerül az abortusz? A fiú amint megtudta hogy terhes vagyok lelépet, anyuekkal lakok, anyu munka nélküli apu alkoholista és a jövedelméből nem látunk semmit de semmilyen segélyt nem kapunk, így mennyi az abortusz?

Figyelt kérdés

2016. aug. 5. 16:01
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
És 18 vagyok
2016. aug. 5. 16:04
 2/14 anonim ***** válasza:
6%
Az abortusz egy súlyos döntés. Add örökbe a gyereket, ha megszületik!
2016. aug. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Add örökbe te a tiedet! Nem azért nem vállalom a felelősséget mert nem akarom , hanem azért mert akivel eddig voltam át baszott! A gyerekemet nem adom senkinek! Pláne nem egy idegennek! Lehet annál is szenvedne! És ő úgy ne szenvedjen ahogy én! Mellesleg nem ez volt a kérdésem ! Na szia!
2016. aug. 5. 16:16
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

kedves válaszoló, valószínűleg pontosan tudja, hogy mi is az az abortusz, szóval inkább a kérdésre válaszolj..

ha tényleg ezt akarod, hát inkább segítenék..

egyik ismerősöm csináltatott abortuszt mostanában, azt nem mondta pontosan mennyi, de azt mondta, hogy 20-50 ezer között volt

2016. aug. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Koszonom! Én ugy hallottam diáknak 8-9ezer. Azért is írtam ide hogy ki mit tud.

Koszonom még egyszer!

2016. aug. 5. 16:20
 6/14 anonim ***** válasza:
29%
Ha nincs rá pénzed, a családsegítőnél tudnak segíteni neked. Súlyos döntés. De az Isten szerelmére, minek van a gumióvszer? :(
2016. aug. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
meg kell kérdezni a családsegítőnél, és orvosnál, ez a legbiztosabb :) kívánok komplikációmentes eljárást!
2016. aug. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Fogamzás gátló mellett lettem terhes az isten szerelmére! AZ ILYEN OKOSKODÓ MAJMOK INKÁBB NE KOMMENTELJENEK! KÖSZÖNÖM!
2016. aug. 5. 16:23
 9/14 A kérdező kommentje:
Koszonom remélem komplikáció mentes lesz!
2016. aug. 5. 16:24
 10/14 anonim ***** válasza:
29%
Okoskodó majmok? Kettőnk közül ki itt kér segítséget 18 évesen? Miből szedsz gyógyszert ha ilyen rosszul éltek? Hát szégyelld magad, előadod itt a felnőttet, közben meg egy véleményt nem bírsz elviselni.
2016. aug. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!