Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Beutaló nélkül mehetek-e...

Beutaló nélkül mehetek-e tüdőszűrésre?

Figyelt kérdés
Úgy olvastam, hogy tüdőszűrésre beutaló nélkül is lehet menni, viszont akkor ki kell fizetni 600Ft vizitdíjat? Erről van valakinek érdemi információja, valaki járt már így? Illetve úgy olvastam, hogy az orvosi alkalmassági vizsgálatot köteles lenne biztosítani ingyenesen a munkáltató. Tehát, ha én 1700Ft-ot fizetek a tüdőszűrésre és valószínűleg még további 3500Ft-ot az alkalmassági vizsgálathoz szükséges pecsétért, akkor mi az, amit kifizettethetek utólag a munkáltatóval? Az tüdőszűrőről számlát kapok, tehát gondolom csak azt térítetthetném meg a munkáltatóval.

2016. aug. 7. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:
40 éves kor alatt fizetni kell érte. De a munkáltató köteles kifizetni: kérjél számlát a tüdőszűrőben a vizsgálatról.
2016. aug. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

De neked mihez kell?

Diák vagy?

2016. szept. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!