Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit kell csinálnom a nőgyógyás...

Mit kell csinálnom a nőgyógyásznál? Először megyek, és félek!

Figyelt kérdés

Szűz vagyok, bőrprobléma miatt megyek, hátha az a baj, de van pár félelem bennem miatta, pl...

1. Ha pont akkor megjön a menzeszem, amikor megyek, akkor mi van? Lemondjam? Vagy csak szóljak neki, amikor bemegyek?

2. Leborotváljam lent vagy pont, hogy ne? Lesz rá valami megjegyzése, hogy nem kéne borotválnom? Mert szoktam, de borotválás után elég csúnya piros pöttyös szokott lenni (nem fertőzés vagy mi, a lábam is, meg mindenhol ilyen, érzékeny rá a bőröm), és nem tudom, hogy mit kéne csinálnom vele, de csúnya, és ciki, hogy látni fogja...

3. Nagyon szar lesz? Fájni fog? Utánaolvastam, hogy miket csinálnak, de azt nem értettem teljesen, hogy akkor most ha szűz vagyok még, akkor mit csinál?


Nagyon parázom tőle, halál kellemetlen helyzet, én nagyon szégyellős vagyok, segítség :(

16/L



2016. aug. 9. 00:09
 1/2 anonim ***** válasza:
9%
bocsi, hogy offolok. Érdekel
2016. aug. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. Ha megvan lehet, hogy nem végez hüvelyi vizsgálatot.

2. A lényeg, hogy tiszta legyél. Nem érdekli őket mennyire vagy szőrös, vagyis de. Egyes nőgyógyászok nem nézik jó szemmel ha egy nő teljesen csupasz odalent.

A pöttyeid amúgy begyulladt szőrtüszők. Neten keress szőrtelenítési tippeket. Esetleg mást is kipróbálhatsz borotván kívül. Én a gyantától nem pattogok ki intim területeken. Ha leborotválom 1-2 nap múlva ronda, fáj és viszket.

Ha zavar a dzsungel akkor ollóval vágd rövidebbre.

De az orvost nem fogja érdekelni.

3. Nem fáj. Kicsit kellemetlen. Olyan mint a fogorvos, ha valamihez hasonlítani kell.

Ha szűz vagy akkor óvatosabb, kisebb méretű kacsát használ. Állítólag vannak orvosok akik végbélen keresztül vizsgálják a szűz lányokat.


Egyébként bemész, beszélgettek kérdez alap dolgokat. Mióta menstruálsz, élsz-e nemi életet, mennyi a súlyod, van e valamilyen problémád, miért jöttél hozzá, szedsz-e valamilyen gyógyszert. A szokásos kérdések amiket egy orvos feltesz.

Utána bemész egy paraván mögé és alul levetkőzöl.


Most jó idő van, praktikus szoknyában menni hisz azt le se kell venni csak kibújsz a bugyiból és a szoknyát felemeled. Így csak addig leszel fedetlen amíg a vizsgálóasztalon fekszel.

2016. aug. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!