Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha sztk-ban ellátnak tb...

Ha sztk-ban ellátnak tb nelkul itteni lakcim nelkul, kell fizetni? Ezt nem tudtam már megkérdezni, annyira hadartak és tették le a telefont. Ha igen, milyen formában? Előtte utána?

Figyelt kérdés
de igen,ellátnak.
2016. aug. 16. 13:10
 1/6 A kérdező kommentje:
ha lenne rá,nyilván magánorvoshoz mennék...
2016. aug. 16. 13:11
 2/6 anonim ***** válasza:
Sűrgős esetben (pl. baleset) igen.
2016. aug. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
fogaszatrol van szo,csak nem tudom kell-e fizetni es ha igen,mennyit.
2016. aug. 16. 13:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha begyulladt foggal, dagadt képpel, nagy fájdalmakkal állítasz be, akkor pl. a kezelés és a húzás nem kerül pénzbe, ez is sűrgősséginek számít.
2016. aug. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sürgősben ellátnak de csak annyira amennyire muszáj: tehát húzás vagy felnyitás, baleset esetén rögzítés, gyógyszert adnak és ennyit tesznek ilyenkor. A doki ítéli meg pl amúgy nem mostani a gond, úgy látja a doki hogy ez nem okoz további romlást, gyógyulás lassulást, akkor ráér, kapsz receptre valamit és ennyi, hogy túléld amíg a sajátodhoz el tudsz menni. Egyéb dolgokat úgy tudsz ha tárgyalsz a dokival hogy átvesz téged teljesen de akkor az nem azonnali hanem időpontos, érkezési sorrendes attól függ milyen a rend, ha beleférsz a körzetébe, mert ugye pénzkeretes a dolog, mondhat nemet, gyakori...

Én is pont vártam, jött egy pasi, be akart előttem alapból menni, szó nélkül, kiküldték, mondta hogy már 3napja fáj, a doki behívta, megnézte, kifelé jövet pedig mondta neki hogy ez megelőzhető lett volna, vagy megvárja a rendelés végét és felnyitja, de a saját orvosánál kell kezelésre járnia vagy szól a szomszéd dokinak akinél alig vannak és az csinálja meg, mert nála most teltház van és ők élveznek előnyt, időpontot ő betartja, átjönni hozzá pedig nem tud mert a praxisa megtelt már. A pasi inkább hazament duzzogva... akkor mondta a doki nekem amikor behívott, hogy akkor annyira mégse fáj neki, csak nem akart sorba állni :))

2016. aug. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
na sikerult elinteznem még tegnap,ingyen kihúzták. nekem is meg kellett várnom az ügyeletet,ott ultem vagy 4 órát,de nem erdekelt annyira fájt. Kérdezték is hogy nagyon fáj?mert egyebkent nem hiszem hogy elláttak volna,de mondtam hogy szornyu,semmi nem hat. rendesek voltak,meg megértették,hogy végül is miert kerultem hirtelen ebbe a tb nelkuli lakcim nelkuli helyzetbe. sőt,azt mondták,intezzem a dolgaim,aztan jarhatok hozzajuk :)koszi a segitseget mindenkinek
2016. aug. 17. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!