Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Yogázni járó lányok! Yoga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yogázni járó lányok! Yoga órán van lehetőség ismerkedni veletek, pl előtte vagy utána vagy bármilyen formában? Esetleg személyes tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2016. jún. 3. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
nincs
2016. jún. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért éppen jóga? :D

Csak ismételni tudom magamat. Ha nem vagy sportos, legalább 180 (nagy jóindulattal 175) centis testalkatú, meglehetősen jóképű és megnyerő stílusú (kommunikáció, intelligencia), akkor tök mind1, hogy a jógaórán vagy a kutyakiállításon akarsz ismerkedni, nem fogják kitörő lelkesedéssel fogadni a közeledésedet. Persze lehet kifogsz pont egy extrovertált liberális csajt, akivel egész nap lógni fogsz, de ez inkább a ritka eset és a fenti tulajdonságok hiányában a női reakció inkább közömbösség/távolságtartás rosszabb esetben ellenséges magatartás.

2016. jún. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert tetszenek nagyon a yogás lányok, alkatra is, az is tetszik hogy nagyon hajlékonyak, plusz természetre is mert ők papírforma szerint nyugodtak, nem ilyen idióta pszichopitsák ^^
2016. jún. 3. 18:03
 4/7 anonim ***** válasza:

:D Szerintem nincs olyan férfi, aki ne szeretné a jógás lányokat a hajlékonyságuk és a nyugodt természetük miatt, szóval ezzel nem vagy egyedül. :P

Egyébként attól, hogy nyugodtak, még nem jelenti azt, hogy egy számukra nem vonzó illető közeledésére is nyugodtan reagálnának, sőt...(hadd ne meséljek ismerősöktől hallott történeteket). :D

Akkor van esélyed náluk, ha férfiként te magad is megütöd a mércét az ő szemükben (mint ahogy fentebb írtam: sportos testalkat, magasság, jóképű arc, EQ és IQ). Ha ez mind megvan és elhivatott is vagy a jógázás iránt, tehát nem süt rólad, hogy csak azért nyúlsz bele a "méhkaptárba", hogy mézet szerezz (ahh milyen hasonlat *-* :D), akkor jó esélyed van náluk.

2016. jún. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Teljesen egyetértek veled, de tételezzük fel hogy ez mind megvan.


Ezután még ki kell találni, hogy hol lehet felszedni yogás lányokat, mert pl neten tuti nem ismerkednék, yoga órákon elég sok yogás lány van ez egészen biztos, csak hát yoga közben nem igazán lehet kommunikálni, órán meg még nem voltam, nem tudom hogy pl előtte vagy utána lehet e picit beszélgetni.


Egyébként itthon yogázom már lassan 3 éve, persze azért nem vagyok olyan jó mint egy pro yogás kislány, de azért totál béna sem vagyok :D

2016. jún. 3. 18:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Én jógáztam két évig, de ahhoz, hogy valaki hajlékony legyen, évtizedekig kellene űzni. Plusz a jóga önmagában senkit nem tesz nyugodttá, kiegyensúlyozottá. Konkrétan tudom, hogy akikkel jártam, alapvetően hisztis pitsák voltak (többségében), és egyik se volt különösebben hajlékony, együtt bénáztunk.
2016. jún. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elmész és kipróbálod velük, az a baj, h én nem akarok végigszenvedni egy ilyen órát se egy csajért, ennyire nem vagyok erős sajnos, pedig megérné talán.
2016. jún. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!