Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha valakinek csak a fölső...

Ha valakinek csak a fölső fogsora "csámpás" alulra is igyis úgyis raknak fogszabályzót?

Figyelt kérdés
Csak mert minden egyes fogszabályzós lánynak akit láttam fölūl és alul is volt fogszabályzója és egy pici gumival kötik össze. Nekem is kell fogszabályz és csak a fölső fogsoromra (orvossal mèg nem beszéltem de az alsó egyenes) de akkor mindenképp rakna alulra is??

2016. aug. 22. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván ha nincs alul torlódás akkor feleslegesen nem tesznek fel :)
2016. aug. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is csak a felső áll csálén, de kapok alulra is. Nem jó a harapásom és nekem is kell majd a pici gumi.

De ha neked jó a harapásod természetesen csak felülre kapsz majd.

2016. aug. 23. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért szoktak alulra is tenni, hogy a harapást is korrigálják mert ugyan nem látod de a rágóknak is jól kell illeszkednie, hogy később ne mozduljanak el vagy ne legyenek állkapocs gondjaid.
2016. aug. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez esetfüggő. Ha úgymond hozzá kell igazítani a felső állcsonthoz, akkor kerülhet alulra is.
2016. aug. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) sokat segítettetek ♡
2016. aug. 24. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!