Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyukam nogyogyaszhoz akar...

Anyukam nogyogyaszhoz akar vinni. Mert azt mondtam neki terhes vagyok a baratomtol akivel tiltjak a kapcsolatomat. Igy engedne csak meg ha terhes lennek. Igy elmegyek mert ha nem mennek furcsalna. Be johet velem a vizsgalatra?

Figyelt kérdés
Szoval,van egy baratom o eletem szerelme :) de a szuleim tiltjak a kapcsolatunk es az o szulei is. Ezert en azt mondtam terhes vagyok igy egyezet bele csak mind ket oldalrol a szulok. De felek kiderul a vizsgalat alat hogy nem vagyok terhes. Ugy szeretnem hogy anyukam ne johesen be velem es az orvost megkernem hogy mondja azt hogy latt valamit. Lehetseges ez?
2016. aug. 23. 15:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
XD Nem. Hany eves vagy? 5?
2016. aug. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Kislány, te hány éves vagy? 10 év alatt biztosan nem mész oda egyedül. Ha meg ennél idősebb lennél... de nem lehetsz, senki sem lehet ennyire retardált.
2016. aug. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%

Elvileg te dönthetsz arról, hogy benn lehet-e. (Bár kérdés, hogy hány éves vagy.)

De elgondolkodtál már a részleteken? Miért hazudna az orvos? És mi lenne később? Tudod a terhesség jár néhány dologgal (pl megnő a hasad) és nem tart örökké.

Szóval jobb, ha színt vallasz, mert a hazugság előbb utóbb ki fog derülni.

2016. aug. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Szeretek jót röhögni az ilyen kérdéseken!
2016. aug. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Meglepne, ha lenne felnőtt, aki ilyen butaságban támogat.
2016. aug. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Mint valami gagyi szappanopera... Ne felejts el majd 3 hét múlva "elvetélni".
2016. aug. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%

:-) jajajaj

Ha terhes vagy,akkor lehetsz a pasiddal?? És ha kiderül,hogy nem vagy terhes lehet anyád tapossa ki a beled, mert ugye kefélni biztos keféltek,ha már ilyet kamuztál. De ha már ott vagy legalább fogamzásgátlót írass!(még mielőtt anyád kitaposná a beled)

:-D

2016. aug. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
17 vagyok
2016. aug. 23. 16:00
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
"lát valamit"... ugye tudod, hogy nincs olyan, hogy kicsit terhes vagy? Az orvos százra megmondja, hogy terhes vagy, vagy nem. Nem fog hazudni.
2016. aug. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%

Ne légy győkér, csóró anyádad szívatod. Ha tényleg terhes vagy NE tartsd meg túl fiatalok vagytok! Vége lenne a tinikirályságodnak tuti!

De nem baj az, ha anyád elvisz dokihoz írass fel gyógyszert, hogy életed szerelmével élvezhesd a szerelmet.

2016. aug. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!