Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit kell vinni a kórházba ha...

Mit kell vinni a kórházba ha beindul a szülés?

Figyelt kérdés

Anyának?

Apának?

Szüléshez adnak ruhát,vagy hálóingben is lehet? Hogy működik? Vajúdás alatt mibe kell lenni?


Akink van friss tapasztalata kérem írja le!


(Péterfy utcai kórh.)



2012. aug. 28. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a Margitba szültem másfél éve, de azért leírom.

Én egy ilyen hosszú sima hálóingbe vajúdtam.Páromnak semmi extra nem volt..adtak neki ilyen felhúzhatós cuccot, aztán kész.(valahol ezt meg kell venni)

Nálam volt víz és némi ropogtatni való is, ami jól jött mert nagyon éhes voltam és eszegettem fájások között.

Vittem Tena betétet is, azt raktam magam alá, mert hát folynak ott dolgok lent.. :)

Gondolom a papírokkal tisztában vagy.(kiskönyv, házassági papír vagy apasági..stb.)

2012. aug. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1 honapja szultem, volt nalam : 2 papucs (furdeshez meg egy a szobaba), haloinget vittem de azt kaptam,torolkozo,viz,szolocukor,betet,papirok

Apanak meg venni kellett steril ruhat (2000ft)

2012. aug. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia én a sotén szültem...

Apának semmi adtak neki rucit...jól nézett ki..:-)

Ahogy megvizsgáltak kaptam hálóinget ilyen sexy nyitottat..:-)de én is vittem 5 öt..

szoval abban vajudtam meg szültem amit adtak és utánna mikor meglett a baba akkor nemsokára zuhanyzás volt hajmosás...akkor már az én hálóingemben voltam...tena betétet én is vittem nagyon jo volt...de mikor megszültem meg lezajlott minden "tisztába "raktak....jo nagy vattacsomot raktak alám...igy pihentemm utánna kaptam vissza a babát meg jött apa is a babával együtt megméreckedtek stb addig én is kész voltam...

Inni nem ittam vajudás alatt meg nem is ettem...pedig szomjas voltam de azt mondták csak nedvesitsem az ajkam...

mikor megvolt a baba meg apa hazement kaptam enni jo sokat meg inni is annyit amennyit akartam baromi éhes voltam meg szomjas...de nekem pikk pakk ment a szülés gyorsan és tényleg jó volt szép emlék maradt..Kivánok én is neked könnyű gyors szép szülést!ja de azért rakjál be magadnak inni enni hátha..:))ha mást nem szülés utánn biztos éhes leszel...de ha nem viszel adnak biztos ott is ahol Te szülsz..ja egy kis vizes törcsi nem árt ha meleged van..én vagy fáztam vagy meleegm volt...lábadra zokni hátha fázik...papucs a zuhanyozáshoz és amiben sétálsz...hu nem tudom mit hagytam ki ha van valami kérdezz szivesen válaszolok!ja apukának enni inni való...habár az én férjem olyan ideges volt hogy nem evett nem ivott...

2012. aug. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a szülőszobára tisztálkodó cuccot, papucsot, törölközőt, szőlőcukrot és szénsavmentes ásványvizet viszek. A férjemnek ott kell venni ruhát, ő nem eszik szülés alatt, csak iszik, hogy én ne kívánjam meg. A tusoló cuccok jól jönnek beöntés után, meg a vajúdást is könnyítik. Nekünk adtak hálóinget szüléshez és utána is. Utoljára tavaly áprilisban szültem, meg most fogok amikor úgy dönt a legény.
2012. aug. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 (L) Bella (L) ***** válasza:

Én nem vittem be magammal tenna betétet, mert azt gondoltam már az összes víz elfolyt...:)pedig nem ártott volna, mert végig folyt minden...

Plusz nem árt egy tiszta bugyit és egy jó vastag szülés utáni betétet vinni magaddal, hogy ne a nővérkének kelljen turkálnia a cuccaid között.

és egy vizes törölköző sem árt, amivel apa törölgetheti a nyakadat vajúdás alatt.

Én vittem be papucsot, de ledobtam és mezítláb rohangáltam a szülőszobán:)

2012. aug. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!