Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nagyvárosban az ország nyugati...

Nagyvárosban az ország nyugati részén kórházban a soromra várva hallottam, amint a betegtologató háborgott a tolt idős betegnek, hogy még munkaruhát is a saját pénzéből kell vennie. Igaz lehet ez?

Figyelt kérdés
Ha igaz, ha nem, akkor is pofátlanság ilyen nyíltan pénzt kunyizni szegény öregtől - szerintem.
2016. aug. 23. 23:02
 1/3 A kérdező kommentje:

Mármint az igaz lehet -e , hogy nem kapnak ruhapénzt (?)

(Vagy ruhát ingyen)

2016. aug. 23. 23:04
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Igen. A kúrmánynak hála az egészségügy ilyen mélyen van a béka segge alatt.

Akinek van pénze, külföldre megy vagy magándokihoz. Akinek nincs, az vagy meggyógyul magától, vagy felfordul. Ezt jelenti a népbarát politika a gyakorlatban.

Köszönet a sok szavazónak.

2016. aug. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

PhD hallgatóként én széket is vittem be, mert az sem volt...

Ugyan nem egészségügyben voltam hallgató, de ki tudja ott mi van. Nem tudok nyilatkozni.


A MOL-nál a gázüzemi dolgozóknak adnak munkaruhát és alá minőségi pamut alsóneműt is, ez biztos (az alsóneműt haza is vihetik, pl. vastag, meleg pamut jáger alsókat). Pamut, mert tűz esetén nem olvad rád, ill. nem töltődik fel elektrosztatikusan annyira, mint a műszál, ezért "robbanásbiztos". Na, nem mintha annyi baleset lenne a gázüzemeinkben, de ott erre is figyelnek.

2016. aug. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!