Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nyomást érzek a mellkas bal...

Vree kérdése:

Nyomást érzek a mellkas bal oldalán, mi lehet?

Figyelt kérdés

Illetve hova érdemes fodulni? :D Kérdéssel, vizsgálatra. Tüdőszűrő? Vérnyomás, vércukor? Rendelés? Háziorvosom (megbízható, elérhető) nincs.


Kicsit megijesztetett, de amúgy elég enyhe, egy alig észrevehetó nyomás/viszketés belül a mellkas bal oldalán.

Sok ülő munkát végzek. Abban se vagyok biztos, hogy nem-e csak valami vázizomgyengeség vagy ilyen hülyeség...



2016. aug. 26. 19:02
 1/4 anonim válasza:
Lehet baj a szíveddel. Menj el kardiológushoz minél elobb! ( voltal valaha kardiológusnal? Ha igen mikor, hany eve?)
2016. aug. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezt most tudás alapján mondod? :D Ne paráztass.

(amúgy köszi a választ)


A kardiológus mit tud vizsgálni?

2016. aug. 26. 20:52
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megoldódott. :)


Szokatlanul magas vérnyomás és (feltehetőleg) sporthúzódások együttese váltotta ki a tüneteket.


Kaptam vérnyomáscsökkentőt és most teljesen jól vagyok.

2016. aug. 27. 01:51
 4/4 anonim válasza:
Előző vagyok! Kardiológus a szívet vizsgálja, de akkor ezek szerint már tudod. Mielőbbi jobbulást neked! :)
2017. jan. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!