Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ínszalag gyulladás kezelése?

Ínszalag gyulladás kezelése?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kezdem az elején már legalább olyan fél éve jelentkezett a tünet a bal bokám felett úgy 3 cm-el, a sípcsontom bal oldalán elkezdett fájni a lábam, ez így pontosan tulajdonképpen nem is igaz mert itt van egy pont amit ha megnyomok fáj, azonban ha magától elkezd fájni (szinte mindig, de legtöbbször amikor sétálok egy kicsit, vagy leülök pihenni, és este mindig arra ébredek hogy fáj) akkor nem csak ezen a ponton hanem szinte a csont mentén a sípcsont közepéig fáj. Elviselhetetlen fájdalom néha alig bírom. Voltam vele sebészeten 2x-is a kedves doktor úr megnézte megnyomkodta és annyit mondott hogy megeröltethettem valamikor és ezért begyulladt az ínszalag (annak ellenére a leletre az van írva hogy ízületi sérülés), mind a két alkalommal azt javasolta hogy pihentessem (a munkámból adódóan ülök egész nap) és írt fel valami vacak kenőcsöt (már 5 dobozzal rákentem és semmi hatása az ég világon). Szóval igen, ez van, pár napja voltam a sebészeten úgyhogy egyenlőre nem szeretnék visszamenni mert én érzem magam kínosan hogy oda rohangálok és a doki meg szinte hülyének néz. Valakinek esetleg hasonló tapasztalat vagy bármilyen kezelési tanács ?
2016. szept. 1. 19:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet ínszalag részleges szakadás, vagy húzódásod van. Nagyon jó rá a Bioptron lámpa, vagy más márkájú hasonló lézer lámpa. Borogasd be éjszakára, és keress a neten gyógytornát. Eleinte a tornától lehet jobban fog fájni, de hidd el jobb lesz egy idő után.
2016. szept. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!