Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lymphomyosot homeo csepp...

Lymphomyosot homeo csepp használt orrmandula megnagyobbodásra? Kisfiam 2 éves, ezt javasolta a füll-orr-gégész.

Figyelt kérdés
Hogyan adagoljam? Mert 12 év alatt nem is ajánlják, de itt többen használtátok már. Köszönm szépen!
2013. máj. 6. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért a babás kategóriába írsz??? Szerencsédre tök véletlenül jártam itt :)


Én elkezdtem adni a fiamnak kb. 2 hete - így a hatékonyságról nem tudok beszámolni, de ha beírod itt a keresőbe (kisgyerek kategóriába), akkor sok tapasztalatot olvashatsz!

Mielőtt elkezdtem adni, felhívtam egy homeopátiás segélyvonalat, hogy mennyit adhatok belőle a kisfiamnak.

Interneten te is rájuk tudsz keresni (ezek homeopátiás dokik).


Sok sikert!


Ui: fiam márciusban múlt 2 éves.

2013. máj. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! És ha már összefutottunk, Te milyen mennyiséget adsz a kicsinek? Mert nekem 2x12 cseppet írt a fül-orr-gégész, de azért megkérdezek egy homeopata orvost is, ahogy javasoltad. Köszi! :)
2013. máj. 7. 07:37
 3/4 anonim ***** válasza:

3-szor 5 cseppet javasolt. Mondtam neki, hogy a délit nem tudom beadni, mert bölcsis - így lett 2-szer 7-8 csepp


[link]

2013. máj. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. máj. 7. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!