Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 8. os vagyok, ha te nagyobb...

8. os vagyok, ha te nagyobb vagy, leírod milyen vizsgálatok voltak, amikor mentetek az iskolaorvoshoz, mit csinált?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy valahol van olyan hogy megnézik ott, ez ultraciki lenne, mert a tanárom anyja a védőnő, és az szerintem gáz, a tanárom, de minden héten jön át, nagyon jóban vagyunk, és nayon ciki lenne, akár ha tudná, hogy az anyukája látta az enyémet😕😕😕 kinek milyen vizsgálat volt?Félekk...
2016. szept. 13. 19:27
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
13/l
2016. szept. 13. 19:29
 2/13 anonim ***** válasza:
Mármint az iskola orvosnál.Nekünk bugyira kellett vetkőznünk.Ott lent sosem néztek semmit.
2016. szept. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem jellemző. Amúgy sem a védőnő nézné meg, és nem is lehet ez beszédtéma, még családtagokkal sem. Nincs mitől tartanod.
2016. szept. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekunk magassag ,suly meres volt,meghallgatott a sztetoszkoppal,megnezte a mandulankat.Volt, hogy a menstruacionkrol is kerdeztek: rendszeres?, fajdalmas ?stb. De nemiszervet azt nem neztek soha. Nyugi.

De amugy O orvos nem ugy tekint Rad..

a nogyogyasznal is naponta 30an megfordulnak neki ez olyan mintha a pofid nezne;)

2016. szept. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Csak ha megyünk pl. Oltásra akkor meghallja a nevem, felvidul az arca és modja, hogy :te vagy a fiam tanítványa?...köszi, nem hagynám, na nagyon muszály lenne, elmennék egy idegen nőgyógyászhoz...de nem hinném,hogy 13 évesen ez a legnagybb probléma.Köszi nektek, megnyugodtam
2016. szept. 13. 19:51
 6/13 A kérdező kommentje:
Volt akinek megnézték/meg akarták nézni?
2016. szept. 13. 21:15
 7/13 AwfulFLo ***** válasza:
Senkinek se most voltam enis a hallasodaz,szemed meg azt, h van-e a hasadba served,meg vernyomas,gerinc.
2016. szept. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ködzi
2016. szept. 15. 19:24
 9/13 A kérdező kommentje:
*köszi
2016. szept. 15. 19:24
 10/13 anonim ***** válasza:

Lányoknál nem nézik meg,nagyon ritkán fordul csak elő,nem is kötelezhetnek rá hogy leved a bugyidat,ha erre kérnének nem kell megtenned.De bármilyen választott orvossal el lehet ezt végeztetni ha valaki akarja.


Meg tudlak érteni én se hagynám számomra ismerős esetében,de idegen orvos előtt se venném le,főleg nem iskolai vagy üzem orvos előtt,ezt akárkinek nem hagynám, nem hiába hogy felnőtt nők választott szakorvoshoz mennek,gyerekeknél meg főleg nem szabadna.


Fiúknál fordul inkább élő a boxer levetetése, fityma hátrahúzása,de ott sem kötelező,csak nem tudják és nem mernek szólni se,meg a szülők se tesznek semmit,pedig kellene egy határt szabni.

Iskolában maximum az alsóneműig bugyiig,boxerig szabadna a ruhákat levezetni,és ott szabadna a végső határnak lennie.

2016. szept. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!