Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fáj a torkom. Hogy gyógyuljak...

Fáj a torkom. Hogy gyógyuljak meg?

Figyelt kérdés
Fáj a torkom szopogattam már strepfent, bevettem már gyógyszereket ittam már teát, vettem már melegvizes fürdőt, gargalizáltam már sós vízzel de semmit nem segített a torkomon. Mit tegyek? Menjek orvoshoz? Ja és lázam nincs. És ha számít dohányzom.

2016. szept. 21. 21:53
 1/4 Malaczka válasza:
Testvéremnek ugyanez volt!! Krákogott szinte minden héten és alig tudott beszélni... kiderült hogy gócos a mandulája kivették neki és azóta semmi baja, de azért előtte próbáld ki hogy iszol egy kis pálinkát fateromnak bejött (a kicsi alatt egy kis feles pohárnyira gondolok) elvileg torokfájást nagyon gyógyítja!Jobbulást!
2016. szept. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz.Amúgy nekem is ez volt, de beszettem Doritricint és az elmulasztotta.Lróbáld ki.
2016. szept. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha mindez ma tortent akkor semmi okod orvoshoz menni. Ha 3 nap mulva sem javul akkor igen. Eppen most romlott el az ido ilyenkor sokan megfaznak.
2016. szept. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megfáztam. De annyira már nem fáj. Azért megnézetem orvossal.
2016. szept. 22. 06:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!