Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek kínos megmondani...

Szerintetek kínos megmondani (utólag is akár) a nőgyógyászodnak, hogy nem tudod neki kifizetni a szülésért elkért összeget?

Figyelt kérdés
Három hete kérdeztem rá 33 hetes terhesen, hogy mégis mennyi lesz az annyi, mivel felkértem, hogy második szülésemet is ő vezesse le. Az első szülésem 6 éve volt egy vállalható összegért, most viszont a dupláját kérné, amit egyértelműen nem tudunk kifizetni egy fizetésből. Ma van a 36 hetes kontroll, és a szemébe kellene mondjam, hogy nem fog menni az említett összeg semmiképp, maximum a töredéke. Sajnos ilyen helyzetben még nem voltunk, így fogalmam sincs, mit tegyek, hogy mindenkinek jó legyen.
2016. szept. 23. 06:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kínosnak kínos lesz, de ennek ellenére meg kell mondani. Akkor az orvos eldönti, hogy így vállaja a szülés levezetését, vagy keresned kell valaki mást, aki kevesebbért is levezeti.


De elárulok valamit: akár az éppen a kórházban lévö orvosnál is lehet szülni, nem kell fogadni valakit sok pénzért.

2016. szept. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is egyszerűbb az az orvos aki éppen ott lesz.

Vagy mondd meg neki hogy tobb részben fizeted ki

2016. szept. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kerj reszletfizetest
2016. szept. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát maga a szitu biztos baromi kínos lesz. Én a helyedben azt mondanám, hogy akkor sajnos tárgytalan a szüléslevezetés, mert nincs annyi pénzed amennyit kér, és szülsz az ügyeletes orvosnál.
2016. szept. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kínos vagy nem, még mindig kevésbé kínos, mint utána a fele összeggel odaállítani és gyorsan elsunnyogni, mielőtt észreveszi.

Megmondod, hogy bocsi, de nem megy, ennyi. Lehet, hogy simán azt mondja, hogy akkor elég lesz annyi is, amennyit tudsz adni.

2016. szept. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!