Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A jogsi miatt mennem kell...

A jogsi miatt mennem kell alkalmassági vizsgálatra. Ott mit néznek?

Figyelt kérdés

Főleg az érdekelne, hogy a szentelt helyen nem nézik meg?

Bár szerintem nem, de gondoltam rákérdek...18/f


2016. szept. 25. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerinted számít vezetésnél,hogy alul mi van a gatyában? :) A szemedet,vérnyomásodat nézik és esetleg laborvizsgálatot csinálnak,de ez orvosfüggő.
2016. szept. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az aranyeredet nézik meg, a prosztatádat, meg a fütyköst, hogy nem kaptál-e valami nemibetegséget.
2016. szept. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A saját háziorvosodhoz kell menned, aki amúgy is ismer. Semmi újat nem fog találni rajtad, mint amit eddig is tudott.
2016. szept. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerencsedre iq szintet nem neznek.
2016. szept. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. szept. 25. 21:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom nekem idén megnézték a p niszemet és a fenekemet is én azt hittem hogy ez normális de itt többen irjátok hogy nem szokás. Csak azon gondolkozom hogy ez új szabály esetleg vagy engem valami perverz orvos vizsgált? Ha megnézte azt is amit nem kellet volna?
2016. szept. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Körzeti nővér vagyok 10 éve. Nem egy háziorvost ismerek,de eddig még senkitől nem hallottam,hogy péniszt vagy végbelet vizsgálnak jogosítvány kiállításakor. Kedves utolsó,talán tetszel az orvosodnak? :)
2016. szept. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Illetve egy jó okot el tudok képzelni,hogy miért vizsgált meg így is.Valószínűleg azért,mert a jogosítvány készítésével egy időben elvégzett egy urológiai szűrész is.Akkor viszont nagyon meg kell becsülni ezt az orvost!
2016. szept. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vérnyomást mérnek, hallgatózik egyet a doki, baboskönyv, látást táblával megnézik. Ennyi. Bár nálunk a doki mellékelt egy teljes labort is mert rég voltam...
2016. szept. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Le kell vetkőzni a vizsgálathoz derékig.

Alulról.

2016. szept. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!