Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pikkelhet valakire az orvos?...

Pikkelhet valakire az orvos? Veszélyben lehetaz ellátásom?

Figyelt kérdés

Van egy komoly betegségem, amire a tudomány eddigi állása szerint még nincs biztos gyógymód. Régebben jártam egy orvoshoz, aki elég közel van a tűzhöz, kutatásokhoz. Minden ilyen alkalommal rengeteg kellett várni, már nem is bírnám (WC-t csak itthon tudom megoldani). Mindig érdeklődtem a kutatásokról nála és egyszer azt mondta nézzem a neten, ha ott nincs eredmény, akkor nyilván nincs és ő sem fog tudni mondani. Talán rossz napja volt, de nekem kicsit nem tetszett ahogy mondta. Persze nem tettem szóvá, de úgy éreztem feleslegesen megyek hozzá, ha csak ennyi. Azóta nem mentem hozzá, mert egyébként nem tud rajtam segíteni.

Nemrég olvastam a neten, hogy egy szer túl van a klinikai kísérleteken és lehet nemsokára forgalomba kerül. Attól félek, hogy ezen az orvoson keresztül lesz majd elérhető hazánkban (ő egy neurológus). Szerintetek lehet, hogy nem jutok majd hozzá a kezeléshez, amiért nem jártam az orvoshoz? Érhet hátrány?

Bocsi, kicsit hosszú lett. Köszi a válaszokat!



2016. okt. 7. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodjál meg, nem pikkel rád az orvos, de lehet, hogy te leszel az első, akin kipróbálja.
2016. okt. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem mész hozzá,akkor biztosna nem jutsz kezeléshez,amennyiben rajta keresztül megy majd. De ilyen gyógyszerek (amik újonnan kerülnek forgalomba) nem csak egy orvoson "mennek keresztül",máshoz is eljutnak a gyógyszercégek az ajánlással. Ha nem teszik az orvos,akkor menj máshoz,de ne azért,mert akkor éppen úgy érezted nem megfelelően válaszolt. Lehet,hogy ő sem tudott semmi konkrétumot mondani.
2016. okt. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!