Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Dr Sándor Zsolt szülész-nőgyóg...

Dr Sándor Zsolt szülész-nőgyógyászról (Miskolc) szeretnék minden információt azoktól, akik szültek már nála?

Figyelt kérdés
Szeretnék lassacskán szülészorvost választani.A doktor urat nagyon ajánlotta az egyik ismerősöm.Azokól kérdezem akik szültek már nála milyen a kismamáival?Illetve éjszaka bemegy a szülésre,bármikor lehet rá számítani?
2016. okt. 8. 12:19
 1/2 Sír Judit válasza:

Szia!

Én nála szültem 8 évvel ezelőtt és akkor nagyon meg voltam vele elégedve. Igaz nekem nem sikerült egyszerűen a teherbeesés, de ő sokat segített ezért is írtam róla pozitívan. Azóta is hozzá járok. Nekem pont szerencsém volt mert én délután szültem és bent volt.De utána is lelkiismeretesen minden nap bejött hozzám a kórházba kérdezte, hogy vagyok stb. Én merem ajánlani. Mikorra vagy kiírva?

2016. okt. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) februárra vagyok kiírva,és csak ettől az egytől félek,hogy ugyan ha éjszaka lenne az esemény nem maradnék e egyedül... Na de remélem a legjobbakat,neked pedig köszönöm mégegyszer :)
2016. okt. 10. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!