Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Valaki mesélne nekem dr....

Valaki mesélne nekem dr. Gafarrol a miskolci Semmelweisben, aki nála szült? Milyen orvos, mik a preferenciái, termé szetes szülés párti?

Figyelt kérdés

2015. aug. 5. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha itt nem kapsz választ, akkor rakd ki a kérdésed facebookon a miskolci kisgyermekes anyukák csoportba. Ott tudnak válaszolni biztos. Én nem szültem nála, csak amnioszkópiát csinált egyszer ügyeletben. Nem volt vele bajom. Fájdalommentesen vizsgált, normális volt. Azt hallottam, hogy elég hangulatember, ha napja van akkor jajj mindenkinek. Az egyik ismerősöm nála szült ügyeletben császárral. Meg volt vele elégedve.
2015. aug. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En nem nala szültem, de o az orvosom most. Tényleg hangulatember. :D ha olyan napja van ugy tud beszelni mintha a seggéből rántott volna elő, de ha jo kedve van, akkor madarat lehetne vele fogatni. Én bírom, alapos, igen jó doki. :)
2015. aug. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor én viszonylag jó napját fogtam ki. Bár hallottam, ahogy a nővérek beszélik, hogy Gaffar van ügyeletben és nincs jó napja. Na egyből le vert a víz, hogy szuper. Az volt az első amnioszkópiám, izgultam rendesen és nem is ismertem. Gondoltam szép remények :)
2015. aug. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindkettőtöknek! Velem nem volt még bunkó (ha a "12. hét előtti terhesség nem terhesség" és hasonló beszólásait nem számítjuk), csak néha úgy érzem hogy túl parázik dolgokat és nem tudom mennyire lesz ez így a szülésnél is. Hogy nem fog-e felesleges beavatkozásokat csinálni mert abból indul ki hogy a terhesség veszélyes dolog. Legalábbis én úgy érzem az eddigiekből. És ettől én is parás leszek, ami nem túl jó. Várok még véleményeket!
2015. aug. 6. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!