Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehet valami komolyabb baja a...

Lehet valami komolyabb baja a térdemnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma azt csináltam, hogy volt egy ilyen vas sorompó és afölött átraktam a lábam úgy, hogy azok egymás melett legyenek.

Közben a mâsik felemet pedig így lelógattam (felnézek és ott a föld)úgy hogy abban a pózban felhúzodzkodhattam volna a lábamhoz, de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy a felsôtestemet úgy hátra hajlítottam úgymond a talpamhoz, hogy a fejem majdnem érintkezzen a lábamhoz.

Vagyishát ezt akartam volna, ha lábam nem csúszott volna le vassoromporól és nem verem be a lábujjam és a térdeim.

A bal lábam a baleset után egy másfél órával is fáj, ha rá àllok, ha nem a jobb az nem fáj.

Köszönöm a segítô válaszokat és a megfogalmazásomért sorry.



2016. okt. 14. 21:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!