Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Varratszedés után wellness?

Varratszedés után wellness?

Figyelt kérdés

Konyhai balesetből kifolyólag össze kellett kicsit varrni a kezem 1 hete. Hétfőn, a 9. napon lesz varratszedés. Szombattól wellness hétvége van foglalva, de így nem tudom mi lesz... mehetek vízbe? Vagy ha a kezem kint van pl a jacuzziból, az úgy jó?

Köszi a válaszokat, hátha valakinek van tapasztalata ilyesmit illetően...


2016. okt. 22. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden rendben lesz a varratszedés után, akkor szombattól már lehet wellness. Varattszedés után még 1-2 napig nem érheti víz. De kérdezd meg mindenképpen az orvost.

Nekem is nemrég volt egy kisebb varratom. Csak sajnos nekem szétnyílt, szóval nekem a fürdés nem volt utána sem lehetséges.

2016. okt. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Varratszedés után már elvileg lehet tusolni, fürödni. Mondjuk a wellnessben való "áztatás" nem tudom, mennyire tenne jót. Én biztosan a kezemet kinn hagynám a vízből. De mindenképp kérd ki az orvos véleményét!
2016. okt. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Persze megkerdezem holnap az orvost, csak tegnap este elgondolkodtam hogy van-e ertelme menni.
2016. okt. 23. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!