Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kinek, mi a véleménye Dr...

Kinek, mi a véleménye Dr Pálmai Mátyás zuglói háziorvosról?

Figyelt kérdés

A körzetébe költözünk és érdekelne, mennyire aktív vagy passzív a hozzáállása a betegekhez.

Jelenlegi háziorvosunk olyan, akár egy betegirányító, mint aki beszedte a "letojomtablettát".



2016. nov. 2. 09:43
1 2
 1/15 anonim válasza:

Nem tudom, aktuális-e még a kérdés, mi hozzá tartozunk. Nem vagyok elájulva tőle, elég nehezen küld tovább ha szakvizsgálatra van szükség, sok mindent inkább házon belül próbál megoldani úgy, hogy irkálja fel a drága gyógyszereket - konkrét tapasztalat, később mégis eljutottam az Örsre szakrendelésre, ahol megmondta az ottani orvos, hogy felesleges volt beszednem a javasolt gyógyszereket, miért nem jöttem eleve oda. Hát mert a doki (Pálmai) nem engedett tovább... Azt is érezzük nálam, hogy valahogy minden problémát amivel elmész, bagatellizálni szeretne, kicsit néha már szégyellem magam, amikor elmegyek hozzá, hogy miért zargatom feleslegesen az én apró-cseprő ügyeimmel - hozzáteszem, ritkán járunk oda. Úgy érzem magam, mintha nem egy célért küzdenénk (a beteg gyógyulásáért), hanem ellentétes oldalakon állnánk. Ha lenne jobb, alaposabb, figyelmesebb háziorvos itt Zuglóban, azonnal váltanék.

Megkérdezhetem, mire jutottál végül? Hozzá tartozol, vagy találtál mást? Tudsz esetleg ajánlani valakit? Köszi!

2017. máj. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Költözés miatt kérdeztük, de végül nem ott vettünk ingatlant.

Maradunk a réginél a XI. kerületben. Ott a legkulturáltabb, legrendezettebb az orvosi ellátás egész Budapesten.

Amíg bírjuk erővel, addig odajárunk inkább. (busszal, átszállás nélkül 25 perc)

2017. máj. 16. 18:17
 3/15 anonim válasza:

Sziasztok


Más vélemény esetleg? Én pont most kérdeztem meg három hozzá bejelentkezőt, és azt mondták nagyon figyelmes, kedves és nem lenézően kezel, hanem mintha nem is orvosi rendelőben lennél. Akkor most mi van? Mi is háziorvost keresünk, az ismerőseim azt mondták ők is így kötöttek ki nála, és nem mennének tovább.


Másvalaki? Vélemény?


Köszönöm

2017. jún. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
A Doktor Úr nagyon rendes ember. Ha kell határozott, ha kell humorral oldja a szituáció keltette feszültséget. Ha nem teszi azt amit a beteg kér tőle, egészen biztosan jó oka van rá! Jó egészséget a Doktor Úrnak!
2018. jan. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Kedves hozzászólók!


Köszönöm az észrevételeket. Ha az ellátás során problémájuk, kérdésük akad akár az ellátás minőségével, akár egyéb üggyel kapcsolatban, kérem, nyugodtan fogalmazzák meg, kérdezzenek rá a rendelőben. Ha megoldható biztosan megoldjuk, ha megbeszélhető, megbeszéljük azokat. Ha a betegellátás során bármekkora sérelmet okoztunk, azért elnézést kérünk.


Üdvözlettel:

Pálmai dr.

2018. ápr. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Szerintem csúcs -szuper Dr Pálmai rendszeres látogatója vagyok.

Semmi gond vele udvarias figyelmes fiatalember :)

Köszi doktor úr!

2019. márc. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy aktuális e a kérdés. Én jó véleménnyel vagyok róla. Egyrészt ő volt az egyetlen aki hajlandó volt átvenni a rettenetes háziorvosomtól aki majdnem eltett láb alól. Másrészt sok olyan kérdésben felkészült ami nem is a szakterülete és szskorvos sem tudott választ adni rá. Beutalót is adott ha szükségem volt szakrendelésre. És a rendelőben is őt és még egy fiatal hölgyet ajánlották, mert lelkiismeretesek. A többi háziorvosuk állítólag nem a munka hősei. Volt szerencsém tapasztalni is. Eddig azt tapasztaltam, hogy korrekt, motivált orvos, csak ajánlani tudom. Az asszisztens hölgy is kedves.
2019. jún. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

SZiasztok,


és a doktor úr hogyan rendel?

Lehet rá számítani rendelés elején és végén is? Be lehet jelentkezni, vagy általában sorban mennek a betegek?

Köszi.

2019. aug. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az elején biztos rendel. A végét még nem mertem kipróbálni mert a rendelő legtöbb orvosa már nincs ott. Ő tuti tovább van mert mentem már késő délután is hozzá. Elvileg nincs időpont de mikor vigyáznom kellett, hogy ne kapjak el semmit akkor mondta mikor vannak kevesen és akkor menjek. Nem időpont volt de nem volt tenyleg senki. Az egyetlen amit annyira nem kedvelek benne, hogy nem szereti ha felhívják telefonon meg kijönni sem szeret ha olyan rosszul vagy, hogy nem bírsz elmenni hozzá. Azt szereti ha elmész hozzá akkor is ha csak valami kisebb kérdésed van. Én meg pont azért gondoltam jobbnak a telefont, hogy 2 percért ne tartsam fel a sort meg én se tegyem ki magam valami fertőzésnek. Lehet ő még sosem volt olyan rosszul, hogy nem tudott 100 métert sem menni. :/
2019. aug. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szász Lillát is ajanlom. Ő a helyettese. Nagyon kedves és lelkiieretes, alapos és türelmes. Ha kérdesed van elmagyará mindent nem ráz le. Ebben Palmai dr. is ilyen.
2019. aug. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!