Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Már 3 napja nagyon ramatyul voltam, és mivel nem volt ott a háziorvosom elmentem egy másikhoz, ahol a rendeloben a háziorvossal rendel a volt osztálytársam gimibol, amit természetesen nem tudtam. 2 éve végzett orvosin, azóta nála dolgozik.

A lényeg az, hogy nagyon szégyellos vagyok, és ma nagyon ciki volt, mikor a srác vizsgált. Úgy gondoltam, hogy max. a pólómat felhúzom, de bejelentette, hogy vetkezzek le bugyira, és a melltartót is vegyem le, mert meg akar vizsgálni. Nekem nagyon vacak volt, de sajnos pénteken kontrollra kellene mennem, de nagyon félek az ilyen vizsgálattól. Mit tennétek, menjek, ne menjek?



2016. nov. 2. 18:55
1 2
 11/13 anonim válasza:

Hm..., voltam már orvosnál aki melltartóban vizsgált, és észre vette, hogy zorejem van, pedig évekig a háziorvos melltartó nélkul vizsgált, és nem vette észre, pedig percekig hallgatott és tapasztalt.

Most már háromszor voltam alkalmasságin, szintén bugyira vetkezve, és nem tudom minek, mivel csak kb. 10 másodpercig hallgatott ugyanaz a orvos, és nem jott rá hogy gondom van.

2016. nov. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Elhiszem. Néha nagyon nehéz egy apró zörejt meghallani,de ha a fonendoszkóp hozzáér a melltartóhoz,akkor az súrlódó hangot ad,ami bezavar. Ráadásul a mellkas helyzete sem mindegy. A bal kamrai zörejt gyakran csak 45 fokban előrehajolt testnél lehet hallani. De én ehhez nem értek. Van itt olyan tanár,eladó,autószerelő,stb.,aki tudja a tutit.
2016. nov. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Saavedro ***** válasza:

"Sejtettem, hogy lesz néhány latin szó a következő hozzászólásodban."


Sejtettem, hogy lesz egy frusztrált visszaszólás...

2016. nov. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!