Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mell vizsgálat - munkaalkalmas...

Mell vizsgálat - munkaalkalmassági vizsgálaton? Volt nektek ilyen?

Figyelt kérdés
Sziazstok, tegnap délután voltam munkaalkalmasságin, mivel végre kaptam állást, és nagyon meglepodtem, hogy a mellemet vizsgálgatta. Amikor azt mondta vetkozzek le, azt hittem, hogy maximum meghallgat, de ezt? Irodában fogok dolgoznik mint asszisztens, így semmi veszélyes kornyezet nincs.

2016. nov. 3. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Irodai munkán egy jó cicivel gyorsan előre juthatsz,ezért fontod az alapos tanulmányozás.:)
2016. nov. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem volt. 55 év korul lehetett a doki és nagyon alaposan vizsgált mindenkit. Akkor mentem új munkahelyre, szerencsére a havi vizsgálatkor már más orvos volt. De amúgy, szerintem nem volna szabad nekik.
2016. nov. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nem, nem volt még ilyen, és nem is lenne helyes. A párom foglalkozás-egészségügyi orvos, és már tobbszor beszélgettunk ilyen témára, és mondta, hogy megvan a vizsgálat menete, és ehez tartsa magát. Én évek óta egy "uzemorvoshoz" járok, irodai munkát végzek, és soha nem is volt olyan. Látás vizsgálat, vérnyomásmérés, néha meghallgatott, volt, hogy áttapintotta a hasamat, de nem mindig, és ennyi volt.

A párom is azt mondta, hogy maximum meghallgatja az embereket, néha EKG, ha valami nem tetszik a szív vizsgálatnál, esetleg tudoszurés, de az sem mindig. Fiatal lányoknál a melltartót sem veteti le, felhúzák a pólót, vagy melltartóban vizsgál.

2016. nov. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nagyon remélem, hogy nincs minden alkalmasságin. Én még csak kétszer voltam alkalmasságin, de egyszer csak vérnyomásmérés volt, és látás vizsgálat. Másodszor meg csak vérnyomás mérés, és a doki meghallgatta a hátam amíg én a papírokat toltottem. Csak simám becsúsztatta a kezét a trikóm alá.
2016. nov. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem soha.
2016. nov. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!