Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Muszáj átesni a gimiben az...

Muszáj átesni a gimiben az orvosi vizsgálaton?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet visszautasítani? Mi az hogy kötelező? Olyan intim dolgokat mutogatunk, fogdosnak nagyon zavarba ejtő és nincs rosszabb érzés ennél komolyan. És lány vagyok és "szerencsére" csak mellvizsgálat van meg egy szál bugyiban kell díszelegni két ember előtt.. A fiúknak még rosszabb, de nem is említem. Máshol az ilyet kinevetik észben sincs ilyen hülyeség akkor nálunk miért kötelező??? Miért nem utasíthatom vissza? Elvégre az én testem, senkinek semmi köze hozzá. Utálom az ilyen zavarba ejtő és szégyenteljes helyzeteket, legszívesebben ellógnék mikor orvosi van.

2016. nov. 4. 13:39
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
ja 16 vagyok, ha jelent valamit.
2016. nov. 4. 13:39
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Elutasithatod,de a te erdekedben van. Akkor a haziorvosoddal kell megcsinaltatnod a vizsgalatot es vinned rola egy igazolast.
2016. nov. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Akkor ugyan ott vagyok. Mire kell ez, kinek mi köze van ehhez? Az én dolgom, jó hogy már bizonygatnom kell másoknak milyen az egészségem.
2016. nov. 4. 13:43
 4/17 anonim ***** válasza:

Azért, mert gyerek vagy. Majd ha már elmúltál 18 nem lesz kötelező.

Ha szégyellős vagy, akkor lógd el és menj el a saját dokidhoz.

2016. nov. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
én mindig ellógtam, utána kaptam a papírt, hogy menjek be, akkor se mentem, utána pedig bejött értem órára a védőnő, és muszáj volt :D de akkor legalább egyedül voltam, nem sorakoztattak fel minket, mint a katonaságon :( sajnos el kell viselni, nyugtasson, hogy gimi után senki se fog ilyet kérni.
2016. nov. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk aki a sulin eltussolta (például elbújt a wcbe) az simán megúszta... Számomra az volt a legkellemetlenebb, hogy az osztálytársak előtt (mégha csak pár lány előtt is) kellett levetkőzni, akik enélkül is cukkoltak eleget... Borzasztóan megalázó volt.
2016. nov. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

Én mindig felháborottam, hogy miért kell levenni a melltartót a szív hallgatáshoz.. oké lehet hogy zavaró a melltartó, de még csak el sem takarhattuk, lent kellett hogy legyen a kezünk...

Én ellógtam a barátnőmmel együtt. :D

Aztán az osztályfőnököm felhívta apámat, hogy másnap reggel bekell mennem. Hát én reggel szépen az igazak álmát aludtam :D

Hála Istenek🙏🏼 többet nem kell ilyenre mennem.

2016. nov. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Látom nem csak nekem trauma az ilyen :D
2016. nov. 4. 14:38
 9/17 anonim válasza:
100%
Jobb ha megszokod, mivel ha állásod lesz, akkor jonn a munkaalkalmassági vizsgálat, és az sem jobb.
2016. nov. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%
Azért nem utasíthatod vissza, mert kötelező, mint egyes védőoltások is. Minden vizsgálat a te érdekedben van és nem azért, hogy bárkit is megalázzanak ezzel, hanem azért, hogy időben kiszűrjenek olyan rendellenességeket, amiket a vizsgálatok nélkül csak sokkal később vennének észre.
2016. nov. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!