Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen melltartóban jártok...

Milyen melltartóban jártok orvoshoz? Automatikusan leveszitek, vagy csak ha kulon mondja az orvos?

Figyelt kérdés
Azért kérdem, mivel pénteken csúnyán lekiabált a rendeloben a orvosno. Helyettesített, és nem vettem le, azt mondta nem kuld kérvényt. 20 éves vagyok, de még ilyen nem volt.

2016. nov. 6. 14:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Amikor gyerekorvoshoz jártam mindig melltartóban vizsgált, vagy csak felhúztam a pólót.

Most már háziorvoshoz járok, szintén melltartóban vizsgál, nincs vele gond, de amikor munkaalkalmasságin voltam az orvos le kellett venni a melltartót is, még a melleimet is megtapogatta, sot a bugyimat is jó lehúzta. Most voltam idoszakos alkalmisságin, már más doki volt ott, és még a póló is maradt. Kb. 2 honapja bekaptam valami influenza vírust, és az ugyeletes is levetette a melletartómat. Amúgy, én is 20 éves vagyok.

2016. nov. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"munkaalkalmasságin voltam az orvos le kellett venni a melltartót is, még a melleimet is megtapogatta, sot a bugyimat is jó lehúzta."

Ezt semmi nem indokolta; a dokid egyszerűen élvezkedett egy kicsit...

máj. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!