Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen érzés a Xanax hatása?

Milyen érzés a Xanax hatása?

Figyelt kérdés
Havonta, van hogy kéthavonta be kell vennem Sedacur Forte-t, mert nem tudok sehogyan elaludni.. Többen mondták hogy ők 0.25-ös Xanaxot vesznek be. Az mibe különb attól amit én használok? Miben más érzés? Sokkal egészségtelenebb?

2016. nov. 17. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég neked ilyen ritkán a Sedacur Forte, akkor ne változtass! A Xanax nem kimondottan altató hatású.
2016. nov. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én elalszom tőle. Nem egészségtelen, csak a rászokást kell elkerülni, de ha csak havonta vagy kéthavonta kell, akkor nem lehet rászokni. De ha bevált neked a Sedacur Forte (ezt nem ismerem), akkor nem kell váltani.
2016. nov. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Semmiképpen nem szednék be Xanaxot, csak 18 éves vagyok.. Csupán a differencia érdekelt.
2016. nov. 17. 22:31
 4/8 anonim ***** válasza:
A Sedacur Forte inkább altató hatású. Kómásabban ébredek tőle. A Xanax inkább ellazít, nyugtat. Hamar kiürül a szervezetből, és reggel könnyebb felkelni. Igaz én a 0,25-ös felét veszem csak be.
2016. nov. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
75%

Jézusom, legalább hülyeségeket ne mondjatok már.

A Sedacur gyógynövény-kivonatot tartalmaz, nem altató, csak nyugtató hatású, így könnyebben elalszik az ember tőle.

Kómásan max. akkor ébredsz mellette, ha nem aludtad ki magad!

A xanax kőkemény gyógyszer, leszedálja az embert, úgy persze hogy könnyű beájulni tőle.

Tudod, milyen a xanax hatása? Gitározom. Ha xanaxot veszek be - mert elvileg kéne szednem pánikbetegség miatt -, akkor alig bírok koncentrálni még egy fél nappal utána is, lassú vagyok, nem vagyok teljesen magamnál. Rühellem, inkább kihagyom, köszönöm.

Röhejes látni magam körül, hogy mindenki marokszámra szedi mint a cukorkát. Gépjárművezetésre gyakorolt hatás mond legalább valamit?

Mert így nem csodálom, hogy amikor bicajjal vagyok, minden második sarkon el akar csapni vagy leszorítani egy-egy agyhalott, aki konkrétan észre sem veszi, hogy az orra előtt tekerek.

2016. nov. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves utolsó!:) Jobban utánanéztem a Xanaxnak, Frontinnak, Rivotrillnek és eléggé durva dolgokat találtam.. A másik poén hogy ezen az oldalon, főleg a mentális egészség rovatban 90%-ban az ezekhez a gyógyszerekhez kapcsolódó válaszok függőséget, felelőtlen adagolást ír le..
2016. nov. 18. 01:38
 7/8 anonim válasza:

Szívesen :)

Nagyon feldühít a téma, mert anyám is úgy osztogatja mindenkinek, mintha tic-tac lenne.

Az emberek már bele se gondolnak, mit tömnek magukba?

A durva nem kifejezés. Ugye írtam, hogy gitározom. Nyilván azt ritmusra kell, plusz sokszor játszom közvetlenül kottából is.

Van, hogy összefolyik a kotta, van, hogy sokkal lassabban játszom a többieknél, de ezt egyedül én nem veszem észre, annyira durván csökken a reakcióidőm. Gyakran úgy érzem magam nem sokkal bevétel után, mint aki be van rúgva.

És akkor ezt nekem még orvos írta fel, mert tömegközlekedésen mindig rosszul leszek, tehát nem hasraütés-szerűen adagolom, már ha éppen beveszem, mert nem véletlenül nem szoktam, inkább leszállok párszor útközben :D

Ijesztő belegondolni, hogy egyesek így vezetnek!


Sajnos pont a tompulás miatt kapnak rá az emberek, semmivel sem különbözik a dolog az alkoholistáktól, vagy éppen a füvesektől, veszélyes.

Nem is értem, honnan szerzi be mindenki olyan könnyen ezt a vackot, de legszívesebben betiltanám, amíg van olyan hülye, aki ALTATÓNAK próbálja használni.

Aztán majd az unokák nem értik, mitől lágyult meg a nagyi agya olyan gyorsan.

2016. nov. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát én sokszor tulgondolok mindendt de amint beveszem és hat már nem agyalok annyit minden kis szaron
2020. dec. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!