Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen érzés a Xanax/Frontin...

Milyen érzés a Xanax/Frontin elvonás?

Figyelt kérdés

Kórházban vagyok, és fokozatosan csökkentik a Frontin adagomat. Napi 5 mg-ról indulunk. (Otthon ennél is többet szedtem).


Van itt olyan akinek sikerült letennie, esetleg nagy dózisban való szedés után? Mi várható? Kaphatok rohamot?


A betegtájékoztatót olvastam, konkrét személyes érzésekre, sztorikra lennék kíváncsi.



2015. jún. 26. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:

frontin szedek 0.25-öst

két-két tablettát szedtem reggel-este.Most másfél-másfél a felállás.A megvonást követően 5 napig nem igazán volt kellemes ingerlékeny voltam és idegesebb. pedig csak egy fél volt a megvonás. De ezt így is kell szépen lassan.

2015. jún. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
2015. jún. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Én rettenetesen szorongtam, iszonyú rémálmaim voltak, óránként felébredtem éjszaka és hallucináltam, soha nem volt még olyan halálfélelmem pedig voltam már nagyon meredek szitukban. Ráadásul 18 éves fejjel bepisiltem éjszaka. (Na de én nem 5 mg-ot szedtem, inkább 30-at...)
2015. jún. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ráadásul egyik napról a másikra hagytam abba, nem is fokozatosan. Szóval nem hiszem, hogy neked ilyesféle gondjaid lennének. -Előző
2015. jún. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves előző!Sikerült letenned végleg?Én is nagy mennyiségben szedem.5 mg naponta.Próbáltam én is elhagyni, én is azonnal tettem le.Na,nem kívánom senkinek a mellékhatásokat.Nagyon nagy fokú szorongás, egészen hányásig,szó szerint.Hallucinációk....uhhh....fejfájás.Ami még rémisztő volt, hogy a testemet nem éreztem a magaménak.Olyan fura volt, mintha pl. púpos lennék, szóval torznak éreztem a testemet.Nyüszítő félelem a semmitől.Ez az egész azért volt félelmetes, mert korábban már tettem le, jó 5 évvel ezelőtt, akkor is hirtelen, de akkor csak búskomor lettem, kb.2 hónapig.Viszont az elmúlt és akkor minden oké volt.Sajnos ismét elkezdtem szedni és mikor el akartam hagyni....na azt a parát nem kívánom vissza.Persze, ha megfontoltan, kicsinyenként próbálnám,ha nem is végleg, de ezt a nagy dózist biztos tudnám csökkenteni.Borzasztó, hogy az orvosok csak írják fel, mint a cukorkát és nem is hiszik el,hogy mivel jár a leszokás.
2015. júl. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!