Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Véradás után értesítés?

Véradás után értesítés?

Figyelt kérdés
Október 7.-e körül voltam véradáson,ismerőseim,akikkel együtt adtam vért már mind kaptak sms-t,hogy köszönik a véradást és hogy felhasználták a vérüket, kivéve engem. Olyan kérdésem lenne,hogyha bármi gond lenne a leadott véremmel arról kellett volna már valamilyen értesítést kapnom telefonon vagy postán? Vagy mások akik voltak már vért adni mennyi idő után kaptak sms-t hogy felhasználták a vérüket? Járt már valaki hasonlóan? Kicsit izgulok,hogy lehet valami baj van. Előre is köszönöm a válaszokat.

2016. nov. 21. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a vizsgálati eredmények között lenne valami kedvezőtlen, akkor már biztosan értesítettek volna. Ha nem kaptál értesítést, az legfeljebb azt jelenti, hogy nem használták fel a véred transzfúzióra.
2016. nov. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,remélem,hogy igazad van. Próbáltam utána olvasni az interneten hiteles oldalakon de nem nagyon találtam erről semmit,az OVSZ is csak annyit ír,hogy értesítenek ha bármi baj van,de hogy milyen intervallumon belül,azt nem. Gondoltam bemegyek megkérdezni,hogy mégis milyen lett a vérképem,de erről sem találtam semmit,hogy lehet-e. Feleslegesen pedig nem szeretnék utazgatni,hogy aztán hülyének nézzenek és elküldjenek.
2016. nov. 21. 14:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha baj van, értesítenek. Ha felhasználták a véredet, értesítenek. Ha nincs baj, nem is használták még, akkor szerinted mégis mibek írkáljanak neked?
2016. nov. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen,persze én ezt értem. Csak furcsállom,hogy voltunk együtt 4-en,és mindenki kapott már sms-t 1-2-3 hét után,hogy felhasználták a vérüket,kivéve engem,és már eltelt 6 hét,ezért is van bennem ez a kis aggodalom.
2016. nov. 21. 14:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 5-ször voltam vért adni, 2-szer kaptam értesítést, egyet 1 hónap után, a másikat még később. Inkább örülj neki, hogy nem kellett senkinek a vér.
2016. nov. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm a választ. Meglátjuk mi lesz. :)
2016. nov. 22. 19:41
 7/7 anonim ***** válasza:
3 héten belül értesitenek, az hiv-et 3 hét után lehet kimutatni.
2017. szept. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!