Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van különbség nőgyógyász és...

Van különbség nőgyógyász és nőgyógyász nő között?

Figyelt kérdés
Ha van, mik?

2016. nov. 26. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Nincs. Annyi az egész, hogy a nőgyógyász nő az nő, a nőgyógyász férfi meg férfi.
2016. nov. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5%
A nőgyógyász férfi, a női nőgyógyász pedig nő, ennyi. Te pedig valószínűleg ostoba vagy, ha ezt komolyan megkérdezted.
2016. nov. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Az egyik férfi, a másik nő.


Ezenkívül semmi. Minden más egyénfüggő. Egy nőnemű nőgyógyász is lehet durvább, és egy férfi is lehet óvatosabb. Ugyanígy fordítva is.

2016. nov. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Az egyiknek kukija van, a másiknak nem. Ez a kérdés komoly???
2016. nov. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
49%
Az egyiknek fütyije van a másiknak puncija.
2016. nov. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 gömbicica ***** válasza:

mindkettő tud tapintatos lenni, és mindkettő tud tapintatlan lenni :( :(

Kérdezd meg Édesanyádat, Ő kihez jár.

Vagy ismerőst, barátot.


Na meg attól is függ sokszor(tapasztalat) ki milyen lábbal kel :(

volt akiért tüzbe tettem volna kezem, és egyszer csak olyan bunkó, tapintatlan állat volt, hogy életbe többet sem megyek hozzá :(


ez van!

2016. nov. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van különbség, mint minden ember más. Többet próbálj ki és akkor kiderül neked ki a jó. Nekem van egy nőgyógyászom nagyon finoman vizsgál, viszont flegma. A korábbi két nőgyógyászom viszont hát, az egyik kajánul vigyorogva vizsgált az kínos volt, a másik meg leszúrt ha nem tudtam válaszolni úgy a kérdéseire ahogy elvárta. Neked is ki kell tapasztalnod, tökéletes nincs.
2016. nov. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Csak az orvos neme más,egyik férfi,a másik meg nő.


Mindenki eldöntheti ki előtt könnyebb levetkőzni,ki előtt könnyebb picit ellazulnia.Én szégyenlős vagyok,ha tehetem női orvoshoz járok,persze az orvos után néztem mindig nem volt elég csak annyi hogy nő legyen.

Más még csak férfihez szeretné menni

2016. nov. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szakmailag nincs. Emberileg már lehet, hisz van kedves orvos és van kevésbé kedves orvos.

Találkoztam már kedves, empatikus női nőgyógyásszal és durvával is "ennek nem szabad fájnia" és szintén óvatos, kedves férfi nőgyógyásszal és olyannal is aki csak a munkáját végezte és az ember nem érdekelte...

2016. nov. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A nőnél sokan kevésbé feszengenek de szerintem a férfi is annyit látott már hogy nem tudnád meglepni, neki ez munka.

Nekem férfi orvosom van de kedves, laza, akárhányszor megyek elbeszélgetünk az öltözködésemről (ilyen goth/rocker ruhákban járok ő meg nem tud sokat a témáról szóval mindig van valami kérdése :D ).

2016. nov. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!