Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Comb belsején megdagadt ér....

Comb belsején megdagadt ér. Mi lehet?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, programozó így viszonlyag mozgásszegény életmódot folytatok, 11 nap múlva mennék kardiológiára, mert alacsony a vérnyomásom és nagyon nehéz egy helyben állnom (ezt mikor egészséges életmódot folytattam akkor is nehéz volt) és emellett az utóbbi 6 hónapban elutaztam Kínába és Amerikába is hosszú repülőutakkal.

A combom belsején pár napja észrevettem, hogy húzódik egy ér, most fura pontok vannak benne és fogalmam sincs mi lehet. Általában ki van dudorodva de csak az az egy ér és benne kis közökkel kis csomók. Érdmes most azonnal orvoshoz mennem vagy megvárhatom a 11 nap múlva lévő kardiológiát? + Mivel tudom jobbá tenni, hogy kihúzzam addig? Milyen gyakorlatokat csináljak stb?


Köszi!



2016. dec. 1. 22:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!