Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fizikoterápiára miért nem...

Fizikoterápiára miért nem lehet menni lázasan?

Figyelt kérdés

Holnap fogom megkezdeni a 10 alkalmas TENS és UH kezelést a derekamon, de kicsit meg vagyok fázva (fáj a torkom). Bár ilyen hidegbe, kinek nem? :D

Olvastam, hogy lázasan ellenjavallt a terápia. Ha belázasodnék és mégis elmennék, akkor lenne tőle bajom? Egyáltalán miért nem lehet lázasan menni? Sehol nem találtam rá választ...



2016. dec. 6. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:

A láz általában a fertőzéssel járó betegségek egyik tünete, a lázzal harcol a szervezeted a kórokozók ellen.

Ha lázunk van, akkor általában valamilyen fertőző betegségünk van. És ilyenkor könyörületesek vagyunk embertársainkkal, és nem megyünk közösségbe, hogy ne fertőzzük el őket is. Otthon igyekszünk meggyógyulni.

2016. dec. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mégis mi az a fizikoterápia? Fizikafeladatok oldotok meg egy fizikatanárral?


Vagy esetleg fizioterápiára gondoltál?

2016. dec. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

2-esnek: [link]

:-)

2018. aug. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!