Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ilyet tehet a házi doki?

Ilyet tehet a házi doki?

Figyelt kérdés

Na szoval a lábammal van baj már korábban kiirtam ez az

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__serulesek-balesetek_..

és most az van hogy mentem volna dokihoz(ortopéd) anyam direkt felhivta az intézményt kell e idópont mondjak nem kell rendelési időben lehet jönni és a beutalo köteles jo elmentem dokihoz kaptam aztán elmentem az intézmény közlik velem kell idopont meg minden és hogy legelöbb január végére adnak jolvan mondom de jo felhivom a hazidokit agyon a sportkorházba beutalot mert ott mar voltam és oda legalább csak az kell mondja nem kapok mert nemrég kaptam jolvan mondom de az máshova szolt és itt meg most ilyenkor mi van mondja oldjam meg hat tudja jol hogy szar a térdem jo én is tom hogy sok a beteg meg minden de mennyiből áll egy beutaló konkrétan alá kell írnia na most annyi a lényeg hogy a házi doki nem ad beutalót :/



2016. dec. 8. 14:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Megteheti. Nem étterembe mentél rendelni, amit akarsz, hanem egy orvoshoz. Egy beutalónak is van kódja, amit számon kérnek az orvoson, tehát nem osztogathatja csak úgy, mint a cukorkát.

Ortopédiára pedig köztudott, hogy rohad sokat kell várni.

2016. dec. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
jo de hat akkor ilyenkor mit csináljak? sebész ad ortopédiára?
2016. dec. 8. 15:02
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Beutalót kaptál már, kérj időpontot és januárban mehetsz a vizsgálatra. Sajna ez van, rengeteg szakrendelésen sokára adnak időpontot.
2016. dec. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sírj az intézményben. Sürgős esetekre mindig van 1-1 szabad időpont. Rimánkodni kell kicsit, hogy összecsuklasz nem tudsz rendesen járni. Amúgy valóban a dokikat emaitt ellenőrzik mit hogy ad ki.
2016. dec. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Több hónapos panaszod van, úgyhogy nem tudom hova pattogsz sürgős ellátásért.

Bőven ráér januárig, ha eddig elvoltál vele.

2016. dec. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
épp ez az hogy egyre rosszabb már tesizni se tudok és oda kell a felmentés mikor voltam dokinál ugy volt hogy szeptemberben es oktoberben fel voltam menve és novemberben nem hogy legyen jegyem de egy jegyetse eadott és nem tudok semmit csinálni meg edzésre se tudok járni
2016. dec. 8. 21:12
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát sajnos az kell mondanom, hogy üdv a magyar valóságban. Teljesen általános jelenség ez az egészségügyben. Esetleg sebészetre bemehetsz, hogy sokára van időpontod ortopédiára, de így nem tudsz tesizni. Biztosan adnak felmentést, ha a háziorvos nem ad.
2016. dec. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hat majd akkor az lesz :(
2016. dec. 9. 07:34
 9/12 anonim ***** válasza:
Menj el a sebészetre, próbálj ortopédiára ott beutalót kérni, vagy a sportkórházba, és ne mondd, hogy már van egy vagy mondd meg, hogy már kaptál egyet és esetleg ő nem tudja-e ráírni, hogy sürgős.
2016. dec. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Sajna csak a magándokit tudom mondani... Jó drágán, de biztos megcsinálja a vizsgálatot azonnal, ha kell kezel is. Bunkók a házidokik manapság nagyon. :(
2016. dec. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!