Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » És ha nem ír vissza mit lehet...

És ha nem ír vissza mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Már egy ideje itthon vagyok tappenzen mivel fáj a nyakam, vállam. Reumatológus küldött fizikoterapiara, utána küldött gyogytornara. A gyogytornan meg rosszabb lett. A házi orvos nem bírt magával és miközben gyogytornara jártam bekuldott neurologiara mert szerinte túl sokat voltam itthon és még eredmény nem volt. Aztán a neurológus mondta h hagyjam abba a gyogytornat mert rosszabbodott. Kiestek a reflexek a bal kezemből. Azt mondta neurológus 1honapja múlva menjek vissza. Közben vissza mentem a reumatologiara és azt mondta a doki h tényleg Kiestek a reflexek és küldtek mri re. Meg érkezett az eredmény és a házi orvos azt mondta hogy először hozzá vigyem be a papírokat. Jó be vittem rá nézett azt mondta semmi bajom vissza írt dolgozni. (de szakorvos meg nem is látta az eredmenyeimet.) a munka helyemen viszont mondta az üzem orvos hogy addig nem tud vissza engedni dolgozni míg nem kap szakorvosi papírt hogy mennyire vagyok terhelhető mit csináltatok. Így vissza küldött a házi orvoshoz hogy írjon ki addig táppénzre míg a szakorvos nem látta az eredmenyeimet. Erre azt mondta az orvos hogy ha nem tudnak olyan munkát biztosítani amit tudok végezni akkor rugjanak ki, de ő nem vesz vissza táppénzre... Ez most mi?

Hogy viselkedhet így egy orvos? És most mi lesz velem? Most kaptam egy papírt az uzemorvostol hogy vegyen vissza mert eddig csak szóban mondta. A doki mellett halt meg 1 hónapja az asszisztense tüdőgyulladásban.... Lehet az a baja... De ilyenkor mit lehet tenni ha nem vesz vissza táppénzre? Mert így munkanapok esnek ki vagyis lógok a levegőben se tappenz se szabi semmit nem kapok...



2016. dec. 10. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha semmiképpen nem akar felvenni táppénzre,akkor váltsál orvost. De siess vele,mert visszamenőleg csak 5 napra lehet felvenni valakit!
2016. dec. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2016. dec. 11. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!