Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyibe kerül egy lézeres...

Mennyibe kerül egy lézeres szemműtét?

Figyelt kérdés
17 éves lany vagyok Es mostanában rosszabbul latok ami nagyon zavar, voltam mar szemuveges kancsalság miatt de nagyon utaltam szóval en lézeres szemüteten gondolkoztam mert a kontaktlencse sem teszik annyira... Tehát kB mennyibe kerül? Elore is koszi a válaszokat:)

2016. dec. 23. 10:23
 1/6 anonim válasza:
44%

Szia!

Én is gondolkoztam már rajta

De hidd el, jobban jársz nélküle -nagyjából 200 000 ft körül lehetett, nem is beszélve arról, hogy mi van ha elcseszik -mert megeshet.

Nagyon elviselhetetetlen a szemüveg?:D

2016. dec. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hol, és kifogsz-e valami akciót. Az ár akár 400ezer is lehet szemenként, ha 200ért találsz, az már jó ár! És ez csak egy szem.
2016. dec. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
72%

1-es vagyok

egyébként kettős látásom miatt már műtötték a szemem (az mondjuk ingyenes volt, talán mert nem szokványos látászavar -tényleg nem tudom)

de persze egy hétig rohadtul fájt és nem múlt el a problémám -ennyit a műtétekről

2016. dec. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Tesóm szürke-hályog műtétjét lézerrel csinálták, sztk-ra, nem kellett fizetnie. Gyors, fájdalom mentes, másnap reggel már hazament, egy hét múlva ellenőrzésre... Minden tökéletes volt.
2016. dec. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Ucsó: a látáskorrekciós műtét és a szürkehályog nem ugyanaz.
2016. dec. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kb 250.000 és 550.000 között, de határ a csillagos ég szinte.

Mondjuk te még bőven ráérsz, egy olyan 5-7 évig még biztos nem jöhet szóba a műtét.

A szem kb 20-22 éves korig fejlődik. Utána még célszerű megvárni, hogy 1-2 évig tényleg stabil legyen a szemromlás mértéke, mert ha még változik, akkor a műtét után is fog, tehát teljesen felesleges lenne megcsinálni, utána sem látnál teljesen jól és kéne szemüveg. Kontaktlencse már valószínűleg nem játszana, bár nem teljesen kizárt persze műtét után sem.

Szóval néhány évre még barátkozz meg a szemüveggel vagy lencsével. Nem olyan szörnyűséges dolog. :)

2016. dec. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!