Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valaki tud jó bőrgyógyászt...

Valaki tud jó bőrgyógyászt Miskolcon?

Figyelt kérdés
Pár anyajegyet szeretnék meg nézetetni és 2 leszedetni. Kb mennyibe kerülne ezek?

2016. dec. 29. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Dr. Lengyel Enikő

[link]

Ő a legjobb Miskolcon, 6000 ft az anyajegyszűrés, a leszedetés árát sajnos nem tudom mert én végül nem szedettem le egyet sem.

2017. jan. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Manyecska válasza:
Lengyel Enikő NEM távolít el anyajegyet, csak megnézi azt. Sajnos én is beugrottam ebbe a csapdába: elmentem hozzá, megnézte az anyajegyet és azt mondta, hogy ha el akarom távolíttatni akkor menjek plasztikai sebészhez. Mindezt 2 perc alatt 7000 Ft-ért. Nem is akart több időt rám szánni, mert a következő beteg már ott állt a váróban. Ha esetleg ezt bejelentkezéskor a telefonban elmondja, hogy ő csak anyajegy-szűrést végez valószínűleg oda sem megyek.
2019. jún. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Tudom régi kérdés, de én sem ajánlom. Felhívtam a magánrendelését, gondoltam előbb bejutok. Adott időpontot a kórházba, ahol rendel. Ez is magán tehát fizetnem kell érte. Hát 2 órája várok...és még semmi. Behív mindenkit előttem. És még fizessek is érte...hát várhatja.
2021. jan. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!