Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miskolcon ajánlana valaki...

Miskolcon ajánlana valaki megbizható magán bőrgyógyászt?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 09:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Dr.Szakos Erzsébetnek Szirmabesenyőbe (Miskolctól 10 km-re)van magánrendelése, ő megbízható nagyon rendes. A tel.számát sajnos nem tudom, keress rá.
2012. okt. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi :) Őt nem is tudtam hogy bőrgyógyász,de ő az akihez soha nem vinném.Sajnos voltunk a gyekbe,bent kellett feküdnöm a fiammal mikor 2hónapos volt 1hetet,a gasztróról utaltak be,és ő volt az osztályvezető vagy nem tudom mi,de nagyon csúnyán összevesztünk....az minden az a nő,csak nem rendes...olyan embertelen,szemtelen..stb volt,hogy arra nincs szó...

Lehet mással akkor normális,csak mi kifogtuk,vagy lehet a magánrendelőjében normális,de akkor előttünk leirta magát rendesen.Köszönöm azért,de hozzá tuti nem viszem,ha ő lenne az egyedüli a városba vagy megyébe se vinném hozzá,inkább utaznék bármennyit,csak normálisan bánjanak a fiammal.

Remélem tud valaki rajta kivül még azért mást.De köszönöm mégegyszer!

2012. okt. 26. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!