Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Seb gyógyulását 'gyorsítani'?

Seb gyógyulását 'gyorsítani'?

Figyelt kérdés

leszeretném szögezni, hogy nem kérek mocskolódást, megszégyenítést, kioktatást, rájöttem, hogy nagy hiba volt..

már egy éve sebzem magam.

először a ceruzám hegyével, kicsivel később már a hegyező pengéjével karcolgattam a bőröm. épp, hogy csak vérezzen.

még a legelején a fájdalom eltűrése végett tettem, ma már azért csinálom, mert imádom ezt az érzést. jól esik, ha kibuggyan a jó meleg vérem. szeretem az egészet.

de nemrég túlságosan odanyomtam a combomhoz és túl gyorsan húztam végig, ezért szépen belevágtam a combomba. rettenetesen megijedtem, beledobtam a pengét a vécébe, és elkezdtem elállítani a vérzést.

nagyon csúnya.

rendesen tisztítom, beragasztom sebtapasszal. hogyan tudnám kicsit 'megsiettetni' a seb begyógyulását? tisztába vagyok vele, hogy nem fog olyan gyorsan eltűnni, de azért megpróbálnám.

kérlek segítsetek, nem kérek rossz kommentet, tudom, hogy elhibáztam.

13/L



2016. dec. 29. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Kék Lukács kenőcs.
2016. dec. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm
2016. dec. 29. 20:31
 3/3 anonim válasza:

Fertőtlenítsd is le valamivel, nehogy elfertőződjön. Ha akarsz, írj privátban nyugodtan!

13/L

2016. dec. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!