Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felfázott a két és fékl...

Felfázott a két és fékl hónapos kiskutyám, kapott antibiotikumot és vitamint ( 10 mg-os doxycyclint) Ezen kívül van még valami amivel tudom a gyógyulását segíteni és gyorsítani?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha lenne nyilván azt is közölte volna az állatorvos.
2010. máj. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem volt még olyan eset hogy felfázott volna a kutyám, nem tudhatom, esetleg másnak van e tapasztalata erre vonatkozólag, s lehet e segíteni neki valahogy.szeretem, aggódom érte,ha neked meg nincs rendes tanácsod, válaszod, akkor ne okoskodj!
2010. máj. 26. 10:16
 3/5 anonim ***** válasza:

vegyél neki immunovet nevű port, elösegiti a gyogyulást

adhatsz neki egykis cickafarkfü vagy kamilla teát (1 deci elég .. én ugy szoktam hogy szorok bele nekik egykis nasit, tápot, aztán amig kihalászgatja addig iszik is belöle)

én ne hagyd a földön aludni ...mindig legyen szivacs alatta .. kint tartod? amig meggyogyul legalább az elötérbe-teraszra bevinném ...

2010. máj. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kamilla tea, cickafarkfű tea, zsurló tea, itasd meg vele (áztasd bele a tápot, vagy rakj bele csak egy csöpp mézet, édesen biztos megissza).

A zsurlót egy éjszakán át áztatni kell vízben, és úgy felforralni, mert nagyon "zsíros", nehezen oldódik ki.

Ha benn van a lakásban, akár még ülőfürdőztetheted a teában (kb. 10-20 perc), csak nagyon gondosan szárítsd meg utána, legyen meleg, zárt helyen, nehogy még meg is fázzon az ülőfürdő után. Szőrének, bőrének nem árt, sőt.

2010. máj. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
panelban lakunk,így bent lakik.teára én is gondoltam,csak nem tudtam hogy lehet adni neki és nem kap hasmenést tőle.a tea az rendben lesz,az ülőfürdőt meg kipróbáljuk,hátha nem ugrik ki rögtön a lavórból a kis büdös.
2010. máj. 27. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!