Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha székletmintát kell vinnem...

Ha székletmintát kell vinnem reggel 8 óráig a dokinak és én reggel nem tudok wc-re menni olyankor mivan? Jó az esti is?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem jó. régen én is az estit vittem.
2010. máj. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha nagyon nem megy, odafelé szedj fel egy kutyaszart és vidd azt. De ha este van kaki, az is jó.
2010. máj. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszi:)

Másodiknak: Nőlj már fel te idióta:S

2010. máj. 4. 10:51
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Hú.... NŐJ és nem nőLj... remélem, nem így ejted...
2010. máj. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Ha végigolvasnád, észrevennéd, h válaszoltam a kérdésedre, és ha lenne humorérzéked, értenéd a viccet. Idióta!
2010. máj. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak gratulálni tudok!! Biztos nem voltál 5ös magyar nyelvtanból. Nézz utána a helyesírási szótárban hogy mit hogy írnak és utána okoskodjál. Egy dolog hogy nem úgy mondom hogy nőlj, de tudod nem mindent úgy ejtünk ahogy írunk. sok eszed lehet...
2010. máj. 4. 11:04
 7/7 A kérdező kommentje:
ja oké bocsi ne haragudj ...de ez elég szar vicc volt ha annak szántad...
2010. máj. 4. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!