Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Budapestiek segítségét kérném!...

Budapestiek segítségét kérném! Tudtok mondani nekem jó Fülész orvost/professzort?

Figyelt kérdés
Hallókészülékes vagyok, és az utóbbi időben még így is sokat romlott a hallásom. Szeretném kivizsgáltatni profi szakemberrel, mert itt Miskolcon nem foglalkoznak velem. Az se baj, ha fizetős, csak tényleg jó orvos legyen!

2017. jan. 5. 08:54
 1/3 anonim válasza:
Dr. Katona Gábort keresd, itt a honlapja: [link] Dolgoztam vele, alapvetően gyerek fül-orr-gégész, de felnőtteket is vállal. Kedves, barátságos, lelkiismeretes, ki merem jelenteni, hogy az egyik legnagyobb tudású orvos az országban. A honlapon megtalálod az elérhetőségeit.
2017. jan. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Bocs, még egy eszembe jutott, szintén a szakma nagyja: dr. Szirmai Ágnes. Itt tudod elérni: [link] Ez nem a legolcsóbb hely, viszont főorvos asszony szintén országos hírű ismertségnek és elismertségnek örvend. Ha tudok még segíteni írj. Hallókészülékes szakmában dolgoztam 12 évig. Már abbahagytam, de ha tudok, segítek.
2017. jan. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, utána fogok járni. :)
2017. márc. 28. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!