Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hova érdemes fordulnom ha...

Hova érdemes fordulnom ha szeretnék kivizsgálást több betegségre is (vérszegénység, cukorbetegség, pajzsmirigy pl) mert több súlyos tünetem is van (szédülés, hajhullás, bőrelváltozás, szabálytalan menzesz stb)? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Mindig is nagyon erős volt az immunrendszerem, nem voltam sokszor beteg, viszont az utóbbi hónapban egyre gyakrabban szédülök úgy, hogy ülés közben sem tudom megtartani a fejem, illetve elképesztően hullik a hajam, a hátamon pattanás szerű kiütések vannak (20 éven át gyönyörű puha bőröm volt) illetve a menzeszem és össze vissza imbolyog, most van meg második hete folyamatosan...Plusz a libidóm teljesen megszűnt, ezelőtt nagyon kívános voltam de most minden nemi vágy elszállt belőlem ami szörnyű érzés.... Néztem a tüneteket és vérszegénységre illetve cukorbetegségre gyanakszom, esetleg pajzsmirigyemmel lehet valami... Szerintetek háziorvoshoz menjek, és ő ad beutalót? Vagy ha nem hozzá, akkor kihez?


Köszönöm

22/L



2017. jan. 6. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
A háziorvos küldhet laborvizsgálatra. Jobbulást! :)
2017. jan. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha anyagilag megengedheted magadnak,maszek endrokrninologushoz fordulj.Háziorvos csak "sima"vérvételre adhat beutalót.Ha valami gond van a hormonokkal(márpedig a jelek erre utalnak),ő továbbküld a fent említett orvoshoz.Ami ugye újabb labor,időpont,stb gyakran hónapok múlva lesz belőle eredmény.
2017. jan. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem háziorvos küldött vérvételre és pajzsmirigy vizsgálatra is.
2017. jan. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezek nem a cukorbetegség tünetei...
2017. jan. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hormonális gond is lehet.
2017. jan. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez inkább pajzsmirigy, cukor nem okoz ilyeneket. Velem is így volt, egyből magán endokrinológushoz mentem (tb-re az endodokik kb 3-9hónapos várólistával dolgoznak, nekem 9 hónapot kellett volna várni, a fél éves kontrollokra is 1 év múlva jutnak el az emberek).

Ő azonnal megnézett mindent, egy vérvétel volt az egész, helyben UH és kezelés. Alulműködésem van, 4 hónap alatt helyrerázott és összesen 20ezerbe került, azóta évente 3ezer a kontroll.

2017. jan. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!