Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lejárt a vérvételi beutalóm,...

Lejárt a vérvételi beutalóm, mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

Nőgyógyász küldött el vérvételre, de 3 hónapot várnom kellett vele. Adott beutalót, viszont elfelejtettem meddig érvényes és már lejárt. Kérjek hozzá újra időpontot (ami kb. 1 hónap) és kérjek tőle egy új beutalót vagy háziorvos is adhat, mert gondolom ezt már nem fogják elfogadni.

Most csak a prolaktint néznék.



2017. jan. 8. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Háziorvos egy csomó vizsgálatot nem írhat ki, csak szakorvos. Én kérnék új beutalót a szakorvostól.


Amikor próbáltam a háziorvosommal hasonlót (tumormarker vizsgálatokat) nem végezte el a labor és az eredmény helyett annyi volt, hogy: csak járóbeteg szakrendelés igényelheti x-y vizsgálatot.

2017. jan. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Prolaktint házidoki nem kérhet, hormonok közül ő max TSH-t. Egyébként nem kell új időpont ilyenkor a nőgyógyászhoz, hanem odamész és ha kijön az asszisztens elmondod mi történt és kihozza, mint a recepteket.
2017. jan. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megoldódott a problémám, köszönöm!
2017. febr. 8. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!