Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Volt valakinek Lakrószkópiás...

Volt valakinek Lakrószkópiás epe műtéte? Mennyi idő volt a felépülés? Akinek kis gyerek is volt hogy oldotta meg? Nagyon tartok ettől. Ma vagy holnap műtenek.21/L

Figyelt kérdés

2017. jan. 15. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Volt.

2 és fél hónapos volt akkor a kisfiam, amikor műteni kellett.

Igazából aznap reggel kellett bemenni, amikor műtöttek. Hivatalosan 3 napot kellett volna bent feküdnöm, de mivel volt egy nagyobb fokú vérzésem, így plusz 1 napot bent tartottak.

Illetve nekem császármetszéssel született a kisfiam, plusz nagyon le volt gyengülve az immunrendszerem is, így én sokkal rosszabbul viseltem a műtétet és a felépülés is tovább tartott, mint általában.

A szobatársam, akit szintén ugyanerre és ugyanígy műtöttek, ő már sokkal hamarabb jobban érezte magát és "fürgébb" is volt, mint én.

Ez idő alatt a férjem és anyósom látta el a kisfiunkat. Aztán 1 hétig maradt még otthon a férjem, amikor hazamentem a kórházból, hogy segítsen, aztán már magamra voltam utalva.

Az első napok nagyon rosszak voltak, de 2 hét után már nagyon jól voltam.

2017. jan. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Sajnos egyedülálló kismamaként ez nagyon nehéz de valahogy tuti össze lehet majd hozni csak se család se semmi így félek tőle de örülök is mert 3 hónapja szenvedek vele 2 ERCP-n és egy hasnyálmirigy gyulladáson vagyok túl.
2017. jan. 15. 11:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor ez nem játék.

Valaki csak van, aki arra a pár napra be tud segíteni. Rokon, barátnő, szomszéd. Max. a védőnőtől, gyermekorvostól tudsz segítséget kérni.

2017. jan. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!