Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Dr Szoboszlai Andrea bőrgyógyász?

Dr Szoboszlai Andrea bőrgyógyász?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Járt már valaki ennél a doktornőnél? Hatásosan kezeli a bőrproblémákat?



2017. jan. 16. 11:47
 1/5 anonim válasza:
100%
Nekem az egyébként orvostanhallgató barátnőm ment hozzá bőrproblémákkal, amire "csoda algát" vagy valami hasonlót ajánlott... Azt hiszem nem kell többet mondanom.
2017. jan. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Csodaalga? Anyám. :D

2017. jan. 16. 12:01
 3/5 66Ibolya66 válasza:
0%
Vegre megint egy orvos aki nem a rengeteg gyogyszert meg szteroidos kremet nyomatja.
2017. nov. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Az a nő egy utolsó kuruzsló! Egy bőrgyulladást sem képes kezelni, viszont ajánlotta "SWAMI gyógyító központját", ahol mágnessel mindent gyógyít, jó pénzért persze. Az érdi szakrendelőben (is) praktizál. Felháborító, hogy egy ilyen orvonak nevezi magát.
2017. dec. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Ez az első hogy ide irok. Most voltam nála nemrég mivel kiütészerű fehér pontok voltak a hátamon, erre jött a swamival meg mágneses kezelésekkel és hogy azok pattanások mikor látszik hogy nem az :p mondtam neki azt is hogy hámlik a bőrőm ha meleg vizzel fürdök erre mondta hogy ne fürödjek meleg vizzel xD Valamint az aszisztense leirta az ambuláns lapomra hogy csoki, csipospaprika, fokhagyma, csipsz + még 10 random kaja rosszabbitja a tüneteket, és hasracsapva felirt valami kenőcsöt xD vicc kategória.

2022. júl. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!