Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pszichológusnál beszélhetek a...

Pszichológusnál beszélhetek a leszbikusságomról, még ha nem is feltétlen az a legnagyobb 'gondom'?

Figyelt kérdés

Gondolom ez mégis csak olyan dolog hogy nem mindenki van kibékülve a melegekkel, de nem ez a fő ok ami miatt mennék... Női pszichológusról van szó, 30as évei között jár, szerintetek megpróbáljam? Nem akarom hogy másképp nézzen rám emiatt..

18/L


2017. jan. 16. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A pszichológusok egyrészt eleve nyitottan kell, hogy hozzáálljanak mindenhez, másrészt nem ítélkezhetnek. Nyugodtan mondd el.
2017. jan. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ez vagy te, akkor mégis, hogy tudna segíteni neked? Ha egy másik képet mutatsz magadról és nem azt aki vagy? Még, ha a pszichológusnak is meg akarsz felelni.. jajaj. Bár nem kell a pszichológusnál sem "normálatlankodni", de ez nem azt jelenti, hogy ezt eltitkolod. Honnan tudod, hogy nem fog előbb-utóbb kiderülni? Elég sok olyan teszt van, amiből ez kiderül.
2017. jan. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jó mondjuk ez így van. Nagy valószínűséggel megkérdezi hogy mi a helyzet a fiúk terén, akkor csak nem fogok hazudni.

Köszönöm a válaszokat!

2017. jan. 16. 17:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Fontos, hogy megnyílj és magadat mutasd neki. Nyugodtan beszélj róla és őszintén beszélj erről.

A pszichológus nem ítél el, nem ez a dolga, aki emiatt furán nézne rád vagy ezt nem tudná kezelni -stb, akkor ez arra utalna hogy szakembert kell váltani...

2017. jan. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem kell is beszelni. Egy normalis, jo szakember nem fog emiatt rossz szemmel nezni rad, maskent kezelni vagy barmi, hiszen o meg tanulta is ennek a pszichologiajat, biologiai hatteret. Altalaban a tudatlan emberek itelkeznek. Illetve tudataban van annak is, hogy 100%-ban egy ember sem hetero, csak max meg maganak se vallja be. Nyugi, nincs evvel semmi baj. Nem tehetsz rola, meg amugyis nem tok mindegy, hogy milyen nemu emberhez vonzodsz/szeretsz bele? En amondo vagyok, hogy nem a masik fel nemebe szeretunk bele, szoval velem is elofordulhat barmikor, hogy egy masik lanyba szeretek bele (sot, mar volt ra pelda, de csak platoi volt :D) az allatvilagban is van ra eleg sok pelda... es a pszichologus ezekkel mind tisztaban kell legyen
2017. jan. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem aztán mindegy :'D csak vannak azért nem kedves emberek:) Aztán pszichológus ide vagy oda sajnos már hallottam rossz élményeket ezzel kapcsolatban. Viszont igen, itt jön akkor a pszichológus váltás.
2017. jan. 16. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!