Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fesztiválon mire figyeljek,...

Fesztiválon mire figyeljek, mit vigyek magammal ami feltétlen szükséges egy 4 napos sátrazáshoz?

Figyelt kérdés
2014. jún. 27. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Óvszer. És sör. Óvszer és sör. Na jó csak sör.
2014. jún. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, fiú vagy vagy lány.

Ha fiú vagy, vigyél pénzt, óvszert és sört. Meg valami ruhát.

Ha lány vagy, vigyél pénzt és sört. Meg valami ruhát.

Jó szórakozást!

2014. jún. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Hardy Weinberg ***** válasza:
Mondjuk sátor nem árt, bár ha nem vagy nagyon magadnakvaló, akkor anélkül is megoldható. Ruha annyi kell, amennyi elég neked. És a fizetőeszközről se feledkezz meg.
2014. jún. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igazából praktikus dolgokra voltam kiváncsi, amit érdemes ilyenkor vinni. 23 éves vagyok és nő. Óvszert mindenképpen viszek, nem bízom a véletlenre. ;)

Sátor, ruha, pénz, oké. Esetleg egyéb javaslat?

2014. jún. 27. 15:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Elektronikai dolgokat hagyd otthon pl. fényképezőgép. Sajnos gyakran ellopják őket, vagy beázik a sátor ilyesmik. Én még mobilból is előszoktam venni egy régi darabot és azt viszem. Nőként mindenképp vigyél nedves wc papírt nagyon kreatívan lehet használni és valamilyen fertőtlenítőt (gélt, kendőt lehet kapni). Szúnyogriasztó, rovarcsípésre valamilyen kenőcs, váltócipő amit nem sajnálsz, naptej, fürdőruha, törölköző + amiket írtak, másra nem nagyon lesz szükséged.
2014. jún. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
+ én szoktak vinni sebtapaszt és fájdalomcsillapítót is.
2014. jún. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Hardy Weinberg ***** válasza:
Melyik fesztiválra mész?
2014. jún. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!