Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mivel tudnám felgyorsítani a...

Mivel tudnám felgyorsítani a bokaszalagjaim gyógyulást? (lent)

Figyelt kérdés
Múlt szombaton ráestem a lábamra és visszahajlott a lábfejem, akkor egy 5-10 percig nagyon fájt.. pár óra után nem tudtam lábra állni, bementünk a balesetire röggen orvos stb. és végül azt mondták hogy megnyúltak a bokaszalagjaim, felírt az orvos egy bokarögzítőt, mondta hogy pihentessem és jegeljem. Vasárnap még nem léptem rá, pihentettem. Hétfőn kiváltottuk a bokarögzítőt és abban már egész jól tudtam menni. Kedden szinte már bokarögzitő nélkül is tudtam menni de még éreztem hogy nem a legjobb, de azért kicsit sétáltam. Mára mégjobb lett simán sétálok és nem is nagyon fáj de azért még érezni hogy nem az igazi. Az orvos 4hetet mondott hogy addig pihentessem, de nem bírok annyit várni. Minden nap kenem sport krémmel és jegelem, szerintem nagyon jól javul. Mit tegyek még hogy gyorsabban gyógyuljon?
2010. máj. 5. 20:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!